📣 W lutym 2. edycja kursu
Sprawny proces projektowy

– 14 skutecznych kroków od pierwszego maila do klienta po nadzory.

W zeszłym roku kurs wzbogacił się o aktualizację. W kursie znajdziesz:

  • 4 moduły — w tym 2 moduły merytoryczne i 2 praktyczne, które pomogą Ci wdrożyć wiedzę u siebie
  • 4.5 godzin nagrań — w tym tutoriale krok po kroku, abyś miał maksymalne efekty
  • 29 lekcji — w tym 14 lekcji z gotowymi narzędziami i szablonami.

 

Magazyn Narzędziownik Architekta

Bezpłatny newsletter dla architektów wnętrz, a w nim:

✔ Techniczne rozwiązania – case study, poradniki;
✔ Nowości w świecie wyposażenia wnętrz, materiałów,
sklepach i dobre filmy z YT;
✔ Obróbka, właściwości i użytkowanie materiałów;
✔ Tworzenie dokumentacji technicznej;
✔ Case study błędów projektowych;
✔ Rozwój studia projektowego, pozyskiwanie klientów,
wyceny, oferty, asertywność;
✔ Pomocne linki do materiałów, sklepów i producentów;.

 

Klub Przedsiębiorczego Architekta

Klub to, jedyna taka w Polsce, subskrypcyjna platforma wsparcia i rozwoju dla projektantów wnętrz z dostępem na 3, 6 lub 12 miesięcy.

W ramach Klubu masz dostęp do ogromnej bazy wiedzy wideo oraz mojego comiesięcznego wsparcia na żywo, podczas klubowych sesji Q&A.

 

Akademia Przedsiębiorczego Architekta

Roczna szkoła dla projektantów wnętrz, do której można dołączyć tylko 2 razy w roku.

Program 12 kursów online oraz bonusowych materiałów kursowych, które pozwolą Ci rowinąć własne studio projektowe.

Na blogu przeczytasz case study Kursantek Akademii.

 

Najnowszy odcinek podcastu Przedsiębiorczy Architekt

Poznajmy się!

 

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek.

Od 16 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato i w tym czasie stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. 

Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą od ponad 3 lat dzielę się z innymi, działając w sieci jako Przedsiębiorczy Architekt.

Jestem autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz, z których skorzystało już ponad 4000 osób.  

Dzięki mojemu doświadczeniu mogę Ci pomóc w rozwoju firmy , w pracy z klientami i w tworzeniu świetnych projektów wnętrz. 

Wiem doskonale, jak to jest, gdy zaczynasz lub działasz w branży projektowania wnętrz, ale nie wszystko działa tak, jak powinno. Sama to przerabiałam.

Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy klientami. Dlatego chcę, abyś Ty miał prościej i mógł skutecznie oraz efektywnie działać. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów.

Karolina Rolińska

Wszystkie filmy i posty bardzo dużo mi dają i pomagają, ale także uświadamiają, jak ważny jest ciągły rozwój w tym zawodzie. Ciągłe drążenie tematów, doszkalanie się, czytanie i zdobywanie wiedzy, bo co chwilę wychodzą nowe rozwiązania, o których nie mam pojęcia. Poza tym wszystkie dobre rady również od strony biznesowej fajnie oswajają mnie z tym, jak wygląda praca projektanta tak naprawdę, jak szanować swoją pracę, swój czas i siebie i z czym się to wszytko w ogóle je. 🙂

Magdalena Maja

Kursy Agnieszki wniosły zupełnie NOWE SPOJRZENIE i przede wszystkim JAKOŚĆ do mojej codziennej pracy. Polecam zarówno dla „świeżaków” jak i „wyjadaczy”. 🙂 ❤ Agnieszka- DZIĘKUJĘ!

Joanna Glinkowska-Garwicka

Kursy Agnieszki są RE-WE-LA-CYJ-NE! Choć sama pracuję w zawodzie już 15 lat, w kursach Agnieszki zawsze znajduję coś nowego, coś, co jeszcze bardziej usprawnia moją pracę i przede wszystkim pozwala uniknąć niepotrzebnych błędów. Na polskim rynku jest niewielu Architektów, którzy dzielą się swoją wiedzą tak chętnie i tak rzetelnie! Polecam z całego serca!

Małgorzata Klamczyńska

Jestem bardzo wdzięczna Agnieszce, że poświęca swój czas, dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Każdy kurs i szkolenie jest wart swojej ceny. Gdyby nie Agnieszka, jej kursy i Akademia dalej byłabym w tym samym miejscu, a tak metodą małych kroków i konsekwencją idę do przodu. Dziękuję ❤️

Magdalena Rocha

Zawsze mówiłam, że nie chcę otwierać własnej firmy, ale po tej wiedzy, którą Pani Agnieszka udostępnia, zmieniałam zdanie. Wreszcie zaczynam czuć się coraz pewniej. Mam zamiar skorzystać z całej wiedzy, przekazywanej przez Panią Agnieszkę, dzięki czemu otwierając własną firmę, będę wiedzieć, że jestem na dobrej drodze, aby zadowolić swoich przyszłych klientów. Kurs oraz e-book pokazał mi, że jest wiele rzeczy, o których nawet nie miałam pojęcia, bo na studiach się o tym nie uczy. Nie mogłam wydać lepiej swoich pieniędzy. Polecam każdemu.

Copyright: Studio Projetowe Atoato

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial