Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2024


Jeśli tu jesteś, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że chcesz lub już jesteś projektantem wnętrz i działasz w naszej branży. Być może dopiero ukończyłeś kurs projektowania wnętrz lub studiujesz, ale marzysz o tym, aby założyć własne studio projektowe?

Lepiej nie mogłeś trafić — Przedsiębiorczy Architekt powstał po to, aby osobom takim jak Ty dostarczyć wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować biznes projektowy na własnych zasadach, korzystać z wzajemnych doświadczeń i wsparcia innych projektantów wnętrz, usprawnić swoją pracę, budować zdrowe relacje z klientami, zarabiać więcej i unikać niepotrzebnych błędów. A wszystko po to, aby pracować mniej i realizować swoje cele. 

W tym artykule poznasz pierwsze takie miejsce w sieci dla projektantów wnętrz, które stworzyliśmy z moim zespołem w 2022 roku, po 3 latach intensywnego działania i dzielenia się wiedzą z innymi architektami wnętrz — Klub Przedsiębiorczego Architekta. Gdy patrzę z lotu ptaka na to wszystko, trochę nie dowierzam… Dlatego pozwól, że zacznę od początku.

Chciałam pokazać zawód architekta wnętrz od podszewki — od tego się zaczęło.

Moje Studio Projektowe Atoato prowadzę już 16 lat. Działam w branży edukacyjnej od ponad 3 lat. Pomimo że blog przedsiebiorczyarchitekt.pl działa od 2016 r., to dopiero, gdy założyłam grupę na Facebooku Przedsiębiorczy Architekt, wszystko nabrało rozpędu. Tam poczułam, jak bardzo ważne jest, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Reakcja innych projektantów i ich entuzjazm spowodował, że nagrywałam kolejne wideo i prowadziłam transmisje na żywo jak szalona. Rano, wieczorami, w weekendy lub w trasie na budowę albo siłownię. Gdy powstaje ten artykuł, na moim koncie jest już ponad 240 materiałów wideo i aż sama nie dowierzam, kiedy to się stało! 

Ba! To są po prostu nagrania live, a przecież prowadziłam także kilkadziesiąt webinarów i stworzyłam 20 kursów online. Stworzyłam także mnóstwo innych materiałów dla architektów wnętrz — w tym książki, e-booki, checklisty i szablony. Większość z nich dotyczy projektowania bez błędów i efektywnej pracy, która jest bolączka każdej branży. Tak naprawdę każdy z nas chce pracować mniej, mieć czas dla rodziny i zwiększyć zarobki. 

Przygotowuje newsletter dla początkujących projektantów wnętrz. Oprócz tego prowadzę cotygodniowy magazyn Narzędziownik Architekta, w którym dzielę się wiedzą z zakresu aranżacji wnętrz i założyłam Akademię Przedsiębiorczego Architekta, czyli roczną szkołę wspierająca architektów wnętrz w efektywnej pracy, która powstała na prośbę uczestników mojej grupy na FB. Tak naprawdę wszystkie moje treści powstają dzięki nim — to oni w ankietach piszą, czego potrzebują, a ja z moim zespołem staram się im pomagać i odpowiadać na pytania. Z Klubem Przedsiębiorczego Architekta nie było inaczej.

Czym jest Klub Przedsiębiorczego Architekta?

Klub Przedsiębiorczego Architekta to subskrypcyjna platforma wsparcia i rozwoju dla projektantów wnętrz z dostępem na 3-, 6- lub 12 miesięcy.  Klub Przedsiębiorczego Architekta, to przede wszystkim:

 • Ekspercka wiedza na niemal każdy temat z branży projektowania wnętrz w praktyce!
 • Dodatkowe korzyści. Zniżka klubowa, bezpłatny dostęp do nowych webinarów i wiele więcej!

Na platformie nieustannie pojawiają się nowe materiały, podzielone na kategorie tematyczne:

 • Planowanie i organizacja
 • Marketing i prowadzenie studia projektowego
 • Wiedza techniczna i błędy projektowe
 • Usprawnianie procesu projektowego
 • Praca z klientem i asertywność
tekst alternatywny

Jak powstał Klub Przedsiębiorczego Architekta?

W grudniu 2021 roku zorganizowaliśmy zabawę mikołajkową. Wystarczyło wypełnić krótką ankietę i odebrać prezenty. Spłynęło do nas ponad 500 odpowiedzi i trochę nam zajęło, aby to przeanalizować (Klub zostaje otwarty dopiero w połowie czerwca 2022r.), ale wnioski nasunęły się same. 

Okazało się, że na każde pytanie, które padło w ankiecie, mamy gotową odpowiedź! Uwierzysz? Każdy aspekt projektowania wnętrz i prowadzenia własnego studia, który interesował moją społeczność, poruszyłam w swoich materiałach. Problem był jeden — materiały były rozproszone, nieuporządkowane, a przez to ciężko było Wam je odnaleźć i skorzystać z tej wiedzy.

Jeden kurs projektowania wnętrz to byłoby za mało.

Pamiętam jedną z rozmów, którą prowadziłam z zespołem i szalony pomysł tworzenia Klubu i platformy. Bo co by było, gdybyśmy zapewnili projektantom wnętrz dostęp do ogromnej bazy wiedzy, materiały wideo, tutoriale i wiele więcej, ale uporządkowane i z łatwym dostępem? Co by było, gdybyśmy stworzyli trochę taką własną telewizję dla projektantów wnętrz, ale z dodatkowym wsparciem na żywo? Nie kurs projektowania wnętrz, a platformę, która ciągle by się rozwijała? Brzmiało to wtedy jak abstrakcja. 

Niepewnie zaczęłyśmy o tym mówić (był początek 2022 roku), ale w marcu już byłyśmy pewne, że możemy wyznaczyć datę otwarcia i oto jest! Klub Przedsiębiorczego Architekta czeka na Ciebie!

To co przekazuje Pani podczas swoich spotkań, jest bardzo wartościowe. I oczywiście mega ciekawe. U mnie wygrywa Pani z Netflixem. Pozdrawiam serdecznie.

Marta

Jeśli chodzi o mnie to dopiero cała przygoda projektowania wnętrz przede mną, ale jestem wdzięczna p. Agnieszcze za to, co robi i za tą chęć przekazywania jej wieloletniej wiedzy. Wie, co robi, wkłada w to ogrom serca, jak i czasu. Dla osoby początkującej to jest skarbnica wiedzy, jak i motor napędowy to dalszego działania. Wszystko staje się łatwiejsze dzięki temu, w jaki sposób są te kursy stworzone i prowadzone.

Daria Łabędzka

Kurs projektowania wnętrz czy Klub Przedsiębiorczego Architekta?

Klub jest platformą rozwojową dla projektantów wnętrz, w ramach której otrzymujesz dostęp przede wszystkim do bazy wiedzy wideo – w tym webinarów i tutoriali. 

Klub Przedsiębiorczego Architekta to nie kurs projektowania wnętrz.

Kurs projektowania wnętrz najczęściej skupia się na konkretny aspekcie pracy projektanta wnętrz. Klub to platforma rozwojowa o rozbudowanej tematyce, nie jest to skondensowana i uporządkowana ścieżka kursowa na 1, konkretny temat.  

Dlaczego nie powstał kolejny kurs projektowania wnętrz?

Jeden kurs nie odpowiedziałby na potrzeby projektantów wnętrz, a zakup kilkadziesiąt różnych kursów często spotkałby się z dylematem i zapewne problemem finansowym. Oczywiście, dwa razy w roku możesz dołączyć do Akademii Przedsiębiorczego Architekta, ale umówmy się – do tego przydałyby się kursy techniczne i mnóstwo innych rzeczy. Dlatego właśnie z pomocą przychodzi Klub. Cele, które realizujesz z Klubem, zależą wyłącznie od Ciebie – czerpiesz z Klubu to, czego aktualnie najbardziej potrzebujesz. Klub ma Cię wspierać w codziennej pracy. Samodzielnie tworzysz plan swojego rozwoju, aby osiągnąć zamierzony efekt, a jednocześnie korzystać z doświadczenia Klubowiczy oraz mojego comiesięcznego wsparcia.

Jak naprawdę wygląda praca projektanta wnętrz?

Mogłoby się wydawać, że praca projektanta wnętrz to aranżacja wnętrz i tworzenie dokumentacji technicznej projektu. Nic bardziej mylnego! Tym bardziej, gdy jesteśmy na swoim, musimy zmierzyć się z planowaniem pracy nad projektem łącznie z prowadzeniem firmy, marketingiem, rozmową z klientem, tworzeniem ofert i wiele więcej. 

Tak właśnie wygląda praca projektanta wnętrz na własny rachunek — projektowanie wnętrz stanowi część, a nie 100% Twojego czasu pracy. Z tym trzeba się pogodzić, ale gorąco Cię zachęcam, aby nie płynąć z prądem, a usprawniać, ulepszać i tak zbudować biznes, aby był zgodny z Twoimi marzeniami i celami.

Właśnie dlatego w Klubie Przedsiębiorczego Architekta znajdziesz tak szeroki wachlarz tematów, aby wspierać Cię na placu boju 🙂 . Jeśli chcesz w przeciągu 12 miesięcy zbudować solidny biznes projektowy, od razu zapraszam Cię do Akademii Przedsiębiorczego Architekta.

Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku, wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów. Dzięki wiedzy, jaką przekazuje, mogę się profesjonalnie rozwijać. Uważam, że to była najlepsza inwestycja. I wdrażam wszystko, tzn. zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy, bo dzięki temu mogę stać się lepsza, co powoduje przyjemność z pracy. 🤩 Aga, dzięki wielkie za pracę, jaką włożyłas i za to, co przygotowałaś, i za to, co robisz. Jestem wdzięczna, że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy. Dziękuję ❤️

Monika Gajdzik

Dla kogo jest Klub Przedsiębiorczego Architekta?

Jeśli:

 • zaczynasz i chcesz poznać zawód architekta wnętrz od podszewki,
 • nie wiesz, jakim obszarem działalności jako projektant wnętrz powinieneś zająć się w pierwszej kolejności,
 • działasz w branży projektowania wnętrz kilka lat, ale chcesz się rozwijać w różnych obszarach,
 • chcesz mieć dostęp do uporządkowanej bazy wiedzy, która wciąż się rozrasta,
 • masz ochotę uczestniczyć w moich webinarach i mieć dostęp do nagrania bezpłatnie,
 • potrzebujesz motywacji do działania,

Klub Przedsiębiorczego Architekta jest dla Ciebie i zapewni Ci solidną dawkę wiedzy w niemal każdym aspekcie zawodu projektanta wnętrz. 

Gdy określisz priorytety i stworzysz plan rozwoju, możesz zdecydować się na konkretny kurs projektowania wnętrz lub kurs biznesowy dla projektantów wnętrz, aby od A do Z przepracować dany temat.

W Klubie Przedsiębiorczego Architekta znajdziesz mnóstwo wiedzy — docelowo na platformie pojawi się ponad 200 merytorycznych materiałów wideo. Jest co oglądać i będzie co robić! 

Co zyskasz, gdy będziesz w Klubie Przedsiębiorczego Architekta?

kurs projektowania wnętrz baza wiedzy dla projektantów wnętrz

Uporządkowana baza wiedzy dla projektantów wnętrz

Na platformie znajdziesz uporządkowane materiały merytoryczne, pogrupowane zgodnie z tematami. Docelowo na platformie znajdzie się ponad 200 materiałów wideo, poruszający niemal każdy aspekt zawodu projektanta wnętrz. Przykładowe tematy materiałów znajdziesz na stronie Klubu Przedsiębiorczego Architekta.

Program o wartości 708 zł: Jak w 12 kroków rozhulać studio projektowania wnętrz? 

Skuteczne planowanie, łatwiejsze pozyskanie klienta, szybsze projektowanie. 12 nagrań wideo i kart pracy na 12 tematów:

 • Strategia marki
 • Proces projektowy
 • Planowanie
 • Tworzenie oferty
 • Analiza potrzeb klienta
 • Wytyczne / brief
 • Praca z klientem
 • Marketing, promocja i współpraca
 • Inwentaryzacja i nadzory
 • Dokumentacja i wiedza techniczna, błędy projektowe
 • Codzienność projektanta wnętrz, delegowanie zadań i budowanie zespołu
 • Prawo i formalności

Baza tutoriali technicznych dla projektantów wnętrz

Zyskujesz dostęp to tutoriali wideo, w których zdradzamy tajniki sprawnej pracy projektanta wnętrz. Nauczysz się szybkiego tworzenia grafik, efektywnego zarządzania mailami, łatwiejszej kontroli czasu pracy, planowania postów i wiele więcej!

kurs projektowania wnętrz nowość platforma rozwojowa dla projektantów wnętrz

Dostęp do webinarów dla architektów wnętrz. 

Na start — od razu gdy dołączysz do Klubu, zyskujesz dostęp do bazy webinarów o wartości 961 zł! Masz także gwarancję bezpłatnego dostępu do przyszłych webinarów (każdy o wartości minimum 59 zł).

Na platformie czekają już na Ciebie nagrania webinarów:

 • Jak zadbać o płynność finansową, czyli o planie B w projektowaniu wnętrz. (wart. 59 zł)
 • Bootcamp „Ogarnij płynność finansową i pozyskaj nowych klientów na projekt wnętrz w 3 dni” – cykl trzech webinarów z kartami pracy (wart. 197 zł)
 • Jak usprawnić obsługę klienta w projektowaniu wnętrz, aby zyskać 30 dni w roku? (wart. 59 zł)
 • Dlaczego warto robić konsultacje online, gdy projektujesz wnętrza na własny rachunek? (wart. 59 zł)
 • 3 kroki skutecznego planowania pracy architekta (wart. 59 zł)
 • 13 błędów w dokumentacji technicznej (wart. 59 zł)
 • Jak uniknąć błędów w projektowaniu wnętrz (wart. 59 zł)
 • 10 największych błędów w aranżacji wnętrz (wart. 39 zł)
 • Jak pozyskać klienta jako projektant wnętrz (wart. 97 zł)
 • Jak pracować z klientem zdalnie (wart. 97 zł)
 • Jak pracować mniej i zarabiać więcej jako projektant wnętrz? (wart. 59 zł)
 • Planowanie procesu projektowego, czyli jak projektować wnętrza szybko i skutecznie? (wart. 59 zł)
kurs projektowania wnętrz subskrypcja

Oprócz tego czekają na Ciebie:

 • 10% Klubowej zniżki na wszystko z wyjątkiem konsultacji w sklepie agnieszkapasiekaadamek.com
 • Aktualizacje. Cały czas będą pojawiać się nowości – w tym szablony, baza modeli 3D oraz baza sklepów.
 • 10% zniżki na dołączenie do Akademii Przedsiębiorczego Architekta

Jak dołączyć do Klubu Przedsiębiorczego Architekta i ile to kosztuje?

Możesz wybrać pomiędzy 3 pakietami o różnym czasie dostępu do Klubu Przedsiębiorczego Architekta:

 • 3 miesiące za 297 zł
 • 6 miesięcy za 497 zł
 • 12 miesięcy za 697 zł

Gdy wykupisz swój dostęp od razu możesz korzystać ze wszystkiego, co w danym momencie znajduje się na platformie Klubu oraz możesz odebrać certyfikat członkostwa. Gdy upłynie Twój czas dostępu możesz wykupić go ponownie lub przedłużyć przed terminem 🙂

tekst alternatywny
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial