Webinar Projektowanie wnętrz jak zacząć

Chcesz projektować wnętrza i zastanawiasz się jak wystartować i nie żałować?

 

Odbierz dostęp na 48h do webinaru pt.: Projektowanie wnętrz – jak wystartować i nie żałować (o wartości 97 zł)

 

Myślisz o tym, aby zostać projektantem wnętrz i zastanawiasz się jak to osiągnąć?

Jesteś w trakcie nauki projektowania wnętrz, świeżo po kursie lub studiach i zastanawiasz się, jak zdobywać pierwsze zlecenia na projekt wnętrz i jak je wyceniać?

Czujesz, że Twoja wiedza po studiach lub kursie nie jest pełna, ale nie do końca wiesz, jakich elementów brakuje?

Stoisz przed podjęciem decyzji, czy i jak założyć swoją firmę projektową? Jak nie zaliczyć wtopy na starcie?

Chcesz się przebranżowić i zastanawiasz się, jak to połączyć z obecną pracą, macierzyństwem lub kiedy rzucić etat i przejść na swoje?

Choć raz Twoja odpowiedź brzmi „TAK”?
Koniecznie czytaj dalej.

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek.

Od 16 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato i w tym czasie stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. 

  Pamiętam swoje początki.

   

  Pod koniec piątego roku studiów wzięłam udział w konkursie na biznesplan w Akademickich Inkubatorach i założyłam firmę, którą prowadzę do dziś. Znajomi i rodzina nie życzyła mi źle, ale widać było obawy i troskę, czy sobie poradzę. Jak ja w ogóle mam zamiar to robić i za co?

   

  Skoczyłam na głęboką wodę.

  Tak się zaczęła moja przygoda z prowadzeniem studia i projektowaniem wnętrz – trwa do dziś. Od ponad 16 lat.

  Otwierając swój pierwszy biznes, czułam się jak mała rybka rzucona na pożarcie rekinom. Nie miałam pojęcia o księgowości, podatkach i marketingu. 

  • Błądziłam, popełniałam błędy.
  • Budowałam biznes, a potem wszystko zmieniłam.
  • Budowałam zespół, a potem wszystkich zwolniłam.

   

  Nie było kolorowo i uczyłam się na błędach.

   Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek.

   Od 16 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato i w tym czasie stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. 

   Jak jest teraz?

   Ja już wiem, w które uliczki lepiej nie wchodzić.

   ✔ Wiem, czego lepiej nie robić lub jak coś zrobić szybciej.

   ✔ Wiem, jakich kompetencji potrzebujesz (nie tylko projektowych, ale także interpersonalnych), aby poradzić sobie na rynku projektowania wnętrz.

   Wiem, jak pozyskać klienta i jak wycenić pracę, a kalendarz zleceń mam zapełniony na wiele miesięcy do przodu.

   ✔ Wiem, że nie warto negocjować z samym sobą i przesuwać granicę tak, że zaczynamy chodzić na rzęsach i szybciej czujemy wypalenie zawodowe niż zapach wypłaty i radość z tego, co się robi.

   Q

   Prawda jest także, że nie ma takiej możliwości, aby powstał kurs, program studiów lub podręcznik (musiałby chyba przyjeżdżać w tomach, ciężarówką), który nauczy Cię tego wszystkiego w weekend, miesiąc lub rok. 

   %

   ALE...

   Mam 100% pewności, że może powstać coś, co będzie niczym mapa z nawigacją, która mówi Ci, co masz zrobić, aby dotrzeć do celu, w zależności od tego, gdzie jesteś teraz.

   Właśnie dlatego powstał Worbook!

   mocny start

   Wszystko, czego potrzebujesz, aby wiedzieć jak dobrze zacząć pracę projektanta wnętrz – opisana ścieżka krok po kroku.

   PLAN DZIAŁANIA

   Szczegółowy spis co musisz wiedzieć, jeśli chcesz działać w branży oraz praktyczne triki i porady, aby efektywnie zaplanować naukę.

   t

   analiza sytuacji

   Dostosujesz plan działania do swoich możliwości i tego, jaki jest Twój punkt startowy. Dowiesz się jakich błędów unikać.

   Workbook „Projektowanie wnętrz – jak wystartować i nie żałować?” + webinar warsztatowy na żywo

   Tylko 197 zł

   • Workbook „Projektowanie wnętrz – jak wystartować i nie żałować?” w formacie .PDF

   • Bilet wstępu na majowe warsztaty online z kartami pracy, prowadzone przez Agnieszkę Pasiekę-Adamek  i dostęp do nagrania na rok od daty zakupu (o wartości 297 zł),

   • Nagranie webinaru „Projektowanie wnętrz – jak wystartować i nie żałować?” z dostępem na rok od daty zakupu (o wartości 79 zł)

   ESENCJA Z 16 LAT DOŚWIADCZENIA

   Z treści merytorycznej e-booka poznasz tajniki projektowania wnętrz i unikniesz błędów.

   wstęp na warsztaty online z sesją q&a

   Opracujesz ofertę, plan pozyskania klienta i poznasz 3 kluczowe kroki skutecznej pracy nad projektem wnętrz.

   l

   PLANNER NAUKI I PRAKTYCZNE ZADANIA

   Wykorzystasz wiedzę w praktyce, aby nie tracić czasu! Stworzysz efektywny plan nauki i działania.

   Workbook

   To połączenie e-booka (merytorycznej wiedzy) z zadaniami do wykonania i miejscami na notatki, aby pracować ze zdobytą wiedzą, zastosować ją u siebie i osiągnąć efekt. 

   Otrzymasz plik w formacie .PDF do wypełniania na tablecie lub wydruku.

   Webinar warsztatowy online

   • Otrzymasz bilet wstępu na majowe warsztaty online z sesją Q&A oraz  kartami pracy.
   • Warsztaty obędą się tylko jednorazowo z okazji premiery Workbooka. To jedyna okazja, aby uczestniczyć w warsztatach na żywo. 
   • Zyskujesz dostęp na nagrania na rok od daty zakupu i masz możliwość wielokrotnego powtarzania.

    

   Z Workbooka i warsztatów dowiesz się między innymi…

   Z

   Kiedy projektowanie wnętrz jest lub nie jest dla ciebie?

   Z

   Czy można zostać projektantem wnętrz bez studiów i jak sposób nauki wpływa na nasze dalsze losy w branży?

   Z

   Kurs projektowania wnętrz czy studia projektowe? Co wybrać i dlaczego? Na co zwrócić uwagę i jak nie przepalić funduszy?

   Z

   Strach przed startem w branży — jak go pokonać?

   Z

   Od czego zacząć, aby profesjonalnie projektować wnętrza?

   Z

   Jak zaplanować naukę projektowania wnętrz?

   Z

   Warsztat projektanta: Co musisz wiedzieć, aby projektować wnętrza? Poznasz listę zagadnień z zakresu: kompozycja, kolory i style, wiedza techniczna, materiałoznawstwo.

   Z

   Jak wygląda projektowanie wnętrz w praktyce? Czyli proces proces projektowy i praca z klientem.

   Z

   Narzędzia na start dla projektanta wnętrz — czego potrzebujesz?

   Z

   Własna firma czy etat? Co wybrać i dlaczego?
   Czego potrzebujesz?

   Z

   Jak pozyskać pierwszych klientów?

   Z

   Poznasz największe błędy, które utrudniają Ci działanie na własny rachunek + Case study — czego nie zrobiłabym ponownie w swoim biznesie. Uniwersalne lekcje.

   Webinar Projektowanie wnętrz jak zacząć

   Chcesz przetestować, czy to, czego uczę jest dla Ciebie?

    

   Odbierz dostęp na 48h do webinaru pt.: Projektowanie wnętrz – jak wystartować i nie żałować (o wartości 97 zł)

    

   architekt wnętrz online

   Poznajmy się

   Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek.

   Od 16 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz ponad 20 kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

   Z moich szkoleń i materiałów skorzystało już ponad 7000 osób Prowadzę także blog oraz zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt.

   Stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą teraz chciałabym podzielić się Tobą, abyś szedł drogą na skróty. Możesz uniknąć wielu błędów, które ja (oraz wielu innych projektantów wnętrz) popełniło przed Tobą.

   Czy to działa?

   Zobacz co piszą moi Kursanci o dotychczasowych materiałach.

   Chciałam Ci bardzo podziękować za dosłownie WSZYSTKO – grupę na Fb, Narzędziownik Architekta, kanał na YouTube, stronę www, liczne materiały do pobrania za darmo. […] Jestem naprawdę pod wrażeniem ilości darmowej i merytorycznej wiedzy jaką udostępniasz. Kolejne zakupy rozwojowe wiem, że będą już tylko od Ciebie. Ja jestem na początku swojej projektowej drogi. Uświadomiłaś mi masę błędów. […] Zrobiłam dzięki Tobie szablon maili, oferty. Pracuję także nad briefem […]. A co najważniejsze wiem, dzięki Tobie, że muszę zacząć w końcu pisać jednoznaczne komunikaty do klienta idealnego (w końcu sobie powiedziałam kto to), a nie pisać do wszystkich. Wiem już też, że moje projekty, komunikacja i ceny nie mają podobać się wszystkim. Bardzo dziękuję za wszystko!

   Klaudia Dawidowska

   ,,Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku, wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów. Dzięki wiedzy, jaką przekazuje, mogę się profesjonalnie rozwijać. Uważam, że to była najlepsza inwestycja. I wdrażam wszystko, tzn. zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy, bo dzięki temu mogę stać się lepsza, co powoduje przyjemność z pracy. 🤩 Aga, dzięki wielkie za pracę, jaką włożyłas i za to, co przygotowałaś, i za to, co robisz. Jestem wdzięczna, że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy. Dziękuję”

   Monika Gajdzik

   „Kursy Agnieszki są bardzo dużą wartością!! Pracuję jako architekt i „przekładam” sobie sposoby, procesy na swoje podwórko. Porządkuję wiedzę począwszy od kalendarza, przez proces projektowy i kontakt z klientem. Ze szczerym sumieniem polecam kursy Agnieszki!”

   Joanna Wójtowicz

   „Meritum wiedzy praktyka podany w bardzo przystępny sposób. Ogrom praktycznych informacji dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą sobie przyswoić nowe lub się doszkolić. Fantastycznie, że wszystko mogę przerobić w zaciszu domowym kiedy mam na to czas i wielokrotnie wracać do potrzebnych mi materiałów. Polecam serdecznie bo to bardzo dobra inwestycja 🙂”

   Kasia

   ,,Agnieszka w swoich szkoleniach zapewnia ogromną dawkę fachowej wiedzy. Prowadzi je w taki sposób, że naprawdę nie da się od tego oderwać 🙂 Przede wszystkim zrozumiała forma i bardzo dużo konkretów. W ciągu kilku godzin potrafi przekazać na prawdę ogromną ilość ciekawego i BARDZO KONKRETNEGO materiału. W kursach i innych pozostałych materiałach poruszane są kwestie, nad którymi bardzo często się zastanawiałam, a ciężko było znaleźć mi jednoznaczną odpowiedź. Agnieszka ma ogromną wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem […]. Podpowiada jak uporządkować cały proces projektowy. Uczy jak mieć projekt pod kontrolą i planować czas. Serdecznie polecam wszystkie materiały Agnieszki 🙂”

   Aleksandra Duży

   „Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy. Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów, bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia”

   Marta Król

   Dziękuję Ci ogromnie za materiały i wiedzę jaką przekazujesz. Nikt mnie tak nie motywuje jak Ty. […] Kupiłam Twoja książkę ,,Od inspiracji do aranżacji”, a dzisiaj jestem w Akademii Przedsiębiorczego Architekta VIP. W nowym roku pragnę ruszyć z własną działalnością. Jestem po urlopie macierzyńskim […]. Mam nadzieję, że mi się to uda. Na studiach ktoś bardzo się na mnie uwziął i podcinał skrzydła, a ja dałam sobie wmówić, że się do tego nie nadaje. Dzięki Twoim kursom odzyskuje pewność siebie o tego, że sobie poradzę. Długa i stresująca droga przede mną, ale dam z siebie wszystko. Bardzo Ci dziękuję! 

   Oliwia Jasicka

   ,,Z zawodu jestem architektką, ale od niedawna próbuję przebranżowić się na architekturę wnętrz. Przez długi czas szukałam konkretnej wiedzy na temat projektowania wnętrz i nie mogłam znaleźć ściśle technicznej pomocy. Cieszę się że w końcu natrafiłam na Twoją stronę! Twoje kursy online oraz newsletter są bardzo pomocne w mojej ścieżce rozwoju. Przymierzam się do zakupu kursu dotyczącego projektowania mebli. Dzięki że stworzyłaś tę platformę! ❤️”

   Karolina Rachwał

   Przede wszystkim cenię Agnieszkę za otwartość na ludzi w tym, co robi ❤️Uczestniczyłam w kursie o błędach projektowych, do tego eBook o 150 błędach – skarbnica wiedzy o wpadkach, których teraz mogę po prostu uniknąć 👍Korzystam już z części narzędzi, o których mówi Agnieszka (części, bo nie nadążam, tak dużo tego jest!). 🙃 Zdecydowałam się na wykupienie rocznego dostępu do Akademii Przedsiębiorczego Architekta i najlepszą rekomendacją niech będzie to, że na każdy nowy kurs, który się w niej pojawia, cieszę się jak dziecko😍😍😍

   Ala Rosłan

   Wreszcie znalazłam czas na przerobienie materiału w Akademii, robię to powoli, stopniowo i JESTEM ZACHWYCONA !!! Nie spodziewałam się takiego ogromu merytorycznej wiedzy!!! Wszystko tłumaczysz bardzo prostym i przystępnym językiem.

   Dziękuję za wszystko !!! JESTEŚ MEGA !!!

   Dzięki Tobie i Twojej Akademii jestem coraz bliższa podjęcia życiowej decyzji o zmianie pracy! Ściskam Cię mocno !!!

   Iza Kowoll

   ,,Szkolenia pani Agnieszki to ogromna dawka wiedzy przekazanej w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób. […] To idealne szkolenia dla początkujących architektów i architektów wnętrz, szczególnie tych, którzy planują założyć własną działalność i na pewno pomagają się odnaleźć na początku drogi w tym niełatwym zawodzie. 😉 Pierwszy raz spotykam się z projektantem, który chce podzielić się z innymi tak dużą dawką wiedzy. Bardzo dziękuję za ten OGROM informacji i polecam wszystkim początkującym projektantom! 🙂 ”

   Sandra Przybył

   „Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! Na grupę Przedsiębiorczy Architekt trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana.  bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie miłe zaskoczenie.”  Pozdrawiam serdecznie

   Dominika

   Pytania i odpowiedzi

   Napisz na kontakt@atoato.pl

    

   Co to Workbook?

   To połączenie e-booka (merytorycznej wiedzy) z zadaniami do wykonania i miejscami na notatki, aby pracować ze zdobytą wiedzą, zastosować ją u siebie i osiągnąć efekt. 

   Otrzymasz plik w formacie .PDF do wypełniania na tablecie lub wydruku.

   Co to przedsprzedaż?

   Przedsprzedaż to czas, gdy możesz kupić materiały, ale Workbook jest jeszcze w trakcie tworzenia i zostanie wysłany do Ciebie w I połowie maja 2023 r.

   Kupując w przedsprzedaży korzystasz z wyjątkowej, promocyjnej ceny.

   Czy ryzykuję, gdy kupuję w przedsprzedaży?

   Nie.

   Kupując w przedsprzedaży korzystasz z wyjątkowej, promocyjnej ceny.

   Okres przedsprzedaży polega jedynie na tym, że kupujesz produkt, który jest w trakcie tworzenia. Otrzymasz go w połowie maja.

   Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

   Data warsztatów zostanie ustalona w maju i przesłana do Ciebie mailowo wraz z Workbookiem. Warsztaty odbędą się online. Wystarczy Ci komputer lub inne urządzenie elektroniczne i dostęp do Internetu.

    

   Czy będzie powtórka warsztatów?

   Warsztaty odbędą się jednorazowo, z okazji premiery Workbooka, ale każda osoba, która kupuje Workbook otrzyma dostęp do nagrania na rok od daty zakupu. Dlatego to jedyna okazja, aby uczestniczyć w warsztatach na żywo.

   Czy otrzymam fakturę?

   Oczywiście, wystarczy, że podasz dane przy zakupie. Faktura przyjdzie mailowo i jest wystawiana automatycznie.

   Copyright: Studio Projetowe Atoato

   Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial