Webinar Projektowanie wnętrz jak zacząć

Jak zostać projektantem wnętrz?

Poznaj odpowiedzi na 94 najczęstsze pytania poczatkujących projektantów wnętrz!

 

Odbierz bezpłatnie streszczenie oraz nagranie wielkiej sesji Q&A pt.: Jak zostać projektantem wnętrz – w .pdf do wydruku i zapisz się do newslettera dla początkujących projektantów wnętrz.

 

Myślisz o tym, aby zostać projektantem wnętrz i zastanawiasz się jak to osiągnąć?

Jesteś w trakcie nauki projektowania wnętrz, świeżo po kursie lub studiach i zastanawiasz się, jak zdobywać pierwsze zlecenia na projekt wnętrz i jak je wyceniać?

Czujesz, że Twoja wiedza po studiach lub kursie nie jest pełna, ale nie do końca wiesz, jakich elementów brakuje?

Stoisz przed podjęciem decyzji, czy i jak założyć swoją firmę projektową? Jak nie zaliczyć wtopy na starcie?

Chcesz się przebranżowić i zastanawiasz się, jak to połączyć z obecną pracą, macierzyństwem lub kiedy rzucić etat i przejść na swoje?

Choć raz Twoja odpowiedź brzmi „TAK”?
Te materiały są właśnie dla Ciebie!

}

Ponad 2 godziny merytorycznego nagrania wideo. Poznasz odpowiedzi na 94 najczęstsze pytania, które zadają początkujący.

i

Kompletne streszczenie w formie pliku .pdf do pobrania wydruku, aby powracać do zdobytej wiedzy z całego webinaru.

w

Dodatkowe niespodzianki, wyjątkowe zniżki i dostęp do wspierającego newslettera dla początkujących projektantów wnętrz.

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek.

Od 16 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato i w tym czasie stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. 

  Pamiętam swoje początki.

   

  Pod koniec piątego roku studiów wzięłam udział w konkursie na biznesplan w Akademickich Inkubatorach i założyłam firmę, którą prowadzę do dziś. Znajomi i rodzina nie życzyła mi źle, ale widać było obawy i troskę, czy sobie poradzę. Jak ja w ogóle mam zamiar to robić i za co?

   

  Skoczyłam na głęboką wodę.

  Tak się zaczęła moja przygoda z prowadzeniem studia i projektowaniem wnętrz – trwa do dziś. Od ponad 16 lat.

  Otwierając swój pierwszy biznes, czułam się jak mała rybka rzucona na pożarcie rekinom. Nie miałam pojęcia o księgowości, podatkach i marketingu. 

  • Błądziłam, popełniałam błędy.
  • Budowałam biznes, a potem wszystko zmieniłam.
  • Budowałam zespół, a potem wszystkich zwolniłam.

   

  Nie było kolorowo i uczyłam się na błędach.

   Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek.

   Od 17 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato i w tym czasie stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. 

   Jak jest teraz?

   Ja już wiem, w które uliczki lepiej nie wchodzić.

   ✔ Wiem, czego lepiej nie robić lub jak coś zrobić szybciej.

   ✔ Wiem, jakich kompetencji potrzebujesz (nie tylko projektowych, ale także interpersonalnych), aby poradzić sobie na rynku projektowania wnętrz.

   Wiem, jak pozyskać klienta i jak wycenić pracę, a kalendarz zleceń mam zapełniony na wiele miesięcy do przodu.

   ✔ Wiem, że nie warto negocjować z samym sobą i przesuwać granicę tak, że zaczynamy chodzić na rzęsach i szybciej czujemy wypalenie zawodowe niż zapach wypłaty i radość z tego, co się robi.

   l

   Już ponad 7000 osób skorzystało z moich materiałów kursowych i narzędzi, wspierających codzienną pracę projektantów wnętrz. 

    

   Tobie także mogę pomóc rozwinąć studio projektowe, postawić pierwsze kroki w branży pewniej i bardziej świadomie oraz pokażę Ci, jak uniknąć błędów projektowych.

   Chcesz przetestować, czy to, czego uczę jest dla Ciebie?

    

   Zapisz się już teraz. Zobacz bezpłatnie webinar – wielką sesję Q&A dla początkujących projektantów wnętrz i pobierz streszczenie z kompletnym podsumowaniem webinaru.

    

   Czy to działa?

   Zobacz co piszą moi Kursanci o dotychczasowych materiałach.

   Chciałam Ci bardzo podziękować za dosłownie WSZYSTKO – grupę na Fb, Narzędziownik Architekta, kanał na YouTube, stronę www, liczne materiały do pobrania za darmo. […] Jestem naprawdę pod wrażeniem ilości darmowej i merytorycznej wiedzy jaką udostępniasz. Kolejne zakupy rozwojowe wiem, że będą już tylko od Ciebie. Ja jestem na początku swojej projektowej drogi. Uświadomiłaś mi masę błędów. […] Zrobiłam dzięki Tobie szablon maili, oferty. Pracuję także nad briefem […]. A co najważniejsze wiem, dzięki Tobie, że muszę zacząć w końcu pisać jednoznaczne komunikaty do klienta idealnego (w końcu sobie powiedziałam kto to), a nie pisać do wszystkich. Wiem już też, że moje projekty, komunikacja i ceny nie mają podobać się wszystkim. Bardzo dziękuję za wszystko!

   Klaudia Dawidowska

   ,,Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku, wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów. Dzięki wiedzy, jaką przekazuje, mogę się profesjonalnie rozwijać. Uważam, że to była najlepsza inwestycja. I wdrażam wszystko, tzn. zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy, bo dzięki temu mogę stać się lepsza, co powoduje przyjemność z pracy. 🤩 Aga, dzięki wielkie za pracę, jaką włożyłas i za to, co przygotowałaś, i za to, co robisz. Jestem wdzięczna, że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy. Dziękuję”

   Monika Gajdzik

   „Kursy Agnieszki są bardzo dużą wartością!! Pracuję jako architekt i „przekładam” sobie sposoby, procesy na swoje podwórko. Porządkuję wiedzę począwszy od kalendarza, przez proces projektowy i kontakt z klientem. Ze szczerym sumieniem polecam kursy Agnieszki!”

   Joanna Wójtowicz

   „Meritum wiedzy praktyka podany w bardzo przystępny sposób. Ogrom praktycznych informacji dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą sobie przyswoić nowe lub się doszkolić. Fantastycznie, że wszystko mogę przerobić w zaciszu domowym kiedy mam na to czas i wielokrotnie wracać do potrzebnych mi materiałów. Polecam serdecznie bo to bardzo dobra inwestycja 🙂”

   Kasia

   ,,Agnieszka w swoich szkoleniach zapewnia ogromną dawkę fachowej wiedzy. Prowadzi je w taki sposób, że naprawdę nie da się od tego oderwać 🙂 Przede wszystkim zrozumiała forma i bardzo dużo konkretów. W ciągu kilku godzin potrafi przekazać na prawdę ogromną ilość ciekawego i BARDZO KONKRETNEGO materiału. W kursach i innych pozostałych materiałach poruszane są kwestie, nad którymi bardzo często się zastanawiałam, a ciężko było znaleźć mi jednoznaczną odpowiedź. Agnieszka ma ogromną wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem […]. Podpowiada jak uporządkować cały proces projektowy. Uczy jak mieć projekt pod kontrolą i planować czas. Serdecznie polecam wszystkie materiały Agnieszki 🙂”

   Aleksandra Duży

   „Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy. Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów, bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia”

   Marta Król

   Dziękuję Ci ogromnie za materiały i wiedzę jaką przekazujesz. Nikt mnie tak nie motywuje jak Ty. […] Kupiłam Twoja książkę ,,Od inspiracji do aranżacji”, a dzisiaj jestem w Akademii Przedsiębiorczego Architekta VIP. W nowym roku pragnę ruszyć z własną działalnością. Jestem po urlopie macierzyńskim […]. Mam nadzieję, że mi się to uda. Na studiach ktoś bardzo się na mnie uwziął i podcinał skrzydła, a ja dałam sobie wmówić, że się do tego nie nadaje. Dzięki Twoim kursom odzyskuje pewność siebie o tego, że sobie poradzę. Długa i stresująca droga przede mną, ale dam z siebie wszystko. Bardzo Ci dziękuję! 

   Oliwia Jasicka

   ,,Z zawodu jestem architektką, ale od niedawna próbuję przebranżowić się na architekturę wnętrz. Przez długi czas szukałam konkretnej wiedzy na temat projektowania wnętrz i nie mogłam znaleźć ściśle technicznej pomocy. Cieszę się że w końcu natrafiłam na Twoją stronę! Twoje kursy online oraz newsletter są bardzo pomocne w mojej ścieżce rozwoju. Przymierzam się do zakupu kursu dotyczącego projektowania mebli. Dzięki że stworzyłaś tę platformę! ❤️”

   Karolina Rachwał

   Przede wszystkim cenię Agnieszkę za otwartość na ludzi w tym, co robi ❤️Uczestniczyłam w kursie o błędach projektowych, do tego eBook o 150 błędach – skarbnica wiedzy o wpadkach, których teraz mogę po prostu uniknąć 👍Korzystam już z części narzędzi, o których mówi Agnieszka (części, bo nie nadążam, tak dużo tego jest!). 🙃 Zdecydowałam się na wykupienie rocznego dostępu do Akademii Przedsiębiorczego Architekta i najlepszą rekomendacją niech będzie to, że na każdy nowy kurs, który się w niej pojawia, cieszę się jak dziecko😍😍😍

   Ala Rosłan

   Wreszcie znalazłam czas na przerobienie materiału w Akademii, robię to powoli, stopniowo i JESTEM ZACHWYCONA !!! Nie spodziewałam się takiego ogromu merytorycznej wiedzy!!! Wszystko tłumaczysz bardzo prostym i przystępnym językiem.

   Dziękuję za wszystko !!! JESTEŚ MEGA !!!

   Dzięki Tobie i Twojej Akademii jestem coraz bliższa podjęcia życiowej decyzji o zmianie pracy! Ściskam Cię mocno !!!

   Iza Kowoll

   ,,Szkolenia pani Agnieszki to ogromna dawka wiedzy przekazanej w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób. […] To idealne szkolenia dla początkujących architektów i architektów wnętrz, szczególnie tych, którzy planują założyć własną działalność i na pewno pomagają się odnaleźć na początku drogi w tym niełatwym zawodzie. 😉 Pierwszy raz spotykam się z projektantem, który chce podzielić się z innymi tak dużą dawką wiedzy. Bardzo dziękuję za ten OGROM informacji i polecam wszystkim początkującym projektantom! 🙂 ”

   Sandra Przybył

   „Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! Na grupę Przedsiębiorczy Architekt trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana.  bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie miłe zaskoczenie.”  Pozdrawiam serdecznie

   Dominika

   Copyright: Studio Projetowe Atoato

   Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial