agnieszka architekt

Dlaczego warto robić konsultacje online, gdy projektujesz wnętrza na własny rachunek?

 

 

Zamknięty webinar dla projektantów wnętrz. 14 lipca 2022 r. o 19.00. Webinar dostępny bezpłatnie tylko na żywo dla osób zapisanych. Zapisz się już teraz!

WEBINAR Dlaczego warto robić konsultacje online, gdy projektujesz wnętrza na własny rachunek?

czwartek, 14 lipca 2022 r.

}

godz. 19:00

tajny pokój webinarowy

Czego się dowiesz?

Z

Dowiesz się, dlaczego warto oferować konsultacje online w branży projektowania wnętrz.

Z

Dowiesz się, co warto przemyśleć, zanim wprowadzisz konsultacje do swojej oferty.

Z

Jak zautomatyzować konsultacje, aby oszczędzać czas?

Dlaczego warto
się zapisać?

To jedyna okazja, aby zobaczyć go całkowicie bezpłatnie. Webinar możesz zobaczyć na żywo tylko bezpłatnie, później webinar trafi do sklepu. 

Bierzesz udział w zamkniętym webinarze, tylko dla osób zapisanych

Na webinarze skupimy się na konkretach i merytoryce, abyś wyniósł z niego jak najwięcej. W trakcie będziesz mógł zadać pytania i wziąć udział w dyskusji.

architekt wnętrz online

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek. Od 16 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz ponad 20 kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

W moich szkoleniach wzięło udział już ponad 3500 osób.  Prowadzę także blog oraz zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt.

Stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą teraz chciałabym podzielić się Tobą.

Wiele lat temu sama musiałam zacząć od nowa, bo miałam wrażenie, że nic nie działa u mnie tak, jak powinno. Zakasałam rękawy i zaczęłam działać. Opracowałam skuteczny system pracy w autorskim systemie FBK oraz skróciłam proces projektowy do 3 etapów. Dzięki temu pracowaliśmy mniej, a jednocześnie zarabialiśmy więcej. Oprócz tego rozbudowałam swoją ofertę, aby zadbać o płynność finansową.

Tajniki zdradzę Ci na webinarze. Mam nadzieję, że się spotkamy.

,,Jestem z Agnieszką i jej szkoleniami od początku, wykupiłam wszystkie kursy i obejrzałam wiele webinarów. Dzięki wiedzy, jaką przekazuje, mogę się profesjonalnie rozwijać. Uważam, że to była najlepsza inwestycja. I wdrażam wszystko, tzn. zasysam wiedzę i uzależniłam się od jej wiedzy, bo dzięki temu mogę stać się lepsza, co powoduje przyjemność z pracy. 🤩 Aga, dzięki wielkie za pracę, jaką włożyłas i za to, co przygotowałaś, i za to, co robisz. Jestem wdzięczna, że mam przyjemność korzystać z twoich kursów to ogromna dawka wiedzy. Dziękuję”

Monika Gajdzik

„Kursy Agnieszki są bardzo dużą wartością!! Pracuję jako architekt i „przekładam” sobie sposoby, procesy na swoje podwórko. Porządkuję wiedzę począwszy od kalendarza, przez proces projektowy i kontakt z klientem. Ze szczerym sumieniem polecam kursy Agnieszki!”

Joanna Wójtowicz

,,Agnieszka w swoich szkoleniach zapewnia ogromną dawkę fachowej wiedzy. Prowadzi je w taki sposób, że naprawdę nie da się od tego oderwać 🙂 Przede wszystkim zrozumiała forma i bardzo dużo konkretów. W ciągu kilku godzin potrafi przekazać na prawdę ogromną ilość ciekawego i BARDZO KONKRETNEGO materiału. W kursach i innych pozostałych materiałach poruszane są kwestie, nad którymi bardzo często się zastanawiałam, a ciężko było znaleźć mi jednoznaczną odpowiedź. Agnieszka ma ogromną wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem […]. Podpowiada jak uporządkować cały proces projektowy. Uczy jak mieć projekt pod kontrolą i planować czas. Serdecznie polecam wszystkie materiały Agnieszki 🙂”

Aleksandra Duży

„Meritum wiedzy praktyka podany w bardzo przystępny sposób. Ogrom praktycznych informacji dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą sobie przyswoić nowe lub się doszkolić. Fantastycznie, że wszystko mogę przerobić w zaciszu domowym kiedy mam na to czas i wielokrotnie wracać do potrzebnych mi materiałów. Polecam serdecznie bo to bardzo dobra inwestycja 🙂”

Kasia

„Dzięki Twoim kursom odzyskuje pewność siebie o tego ,że sobie poradzę. Długa i stresująca droga przede mną,ale dam z siebie wszystko. Bardzo Ci dziękuję!”

Oliwia Jasicka

,,Szkolenia pani Agnieszki to ogromna dawka wiedzy przekazanej w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób. […] To idealne szkolenia dla początkujących architektów i architektów wnętrz, szczególnie tych, którzy planują założyć własną działalność i na pewno pomagają się odnaleźć na początku drogi w tym niełatwym zawodzie. 😉 Pierwszy raz spotykam się z projektantem, który chce podzielić się z innymi tak dużą dawką wiedzy. Bardzo dziękuję za ten OGROM informacji i polecam wszystkim początkującym projektantom! 🙂 ”

Sandra Przybył

Prowadzisz swoje kursy w bardzo fajny sposób. Widać, że lubisz to co robisz, swoją pracę. Jestem po kursie, który trwał 2,5 misiąca i w porównaniu z Twoimi 2h to jest dzień do nocy. Twoje są merytoryczne i ciekawe.

Małgorzata

„Szkolenia bomba masa wartościowej wiedzy. Z niecierpliwością czekam na szkolenie dokumentacji technicznej i projektowania mebli. Książka opanowana i nieraz do niej wracam póki wszystko mi się nie zakoduje. Jeszcze dzięki za ogarnięcie tematu kolorów, bo to spędza mi trochę sen z powiek ale liczę że w miarę nabierania doświadczenia będzie lepiej szło. Ściskam ciepło i do usłyszenia”

Marta Król

„Dobry wieczór. Chciałabym podziękować za ostatnie szkolenie. rzeczowo, profesjonalnie po prostu było fajnie! Na grupę Przedsiębiorczy Architekt trafiłam niedawno, całkiem przypadkiem – wyświetliła się jako sugerowana.  bardzo często ignoruje takie podpowiedzi, bo zazwyczaj grupy nic nie wnoszą, A to takie miłe zaskoczenie.”  Pozdrawiam serdecznie

Dominika

Copyright Studio Projetowe Atoato POLITYKI PRYWATNOŚCI

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial