Poniżej znajdziesz darmowe materiały dla projektantów wnętrz. Wśród nich znajdziesz także takie materiały, które regularnie są aktualizowane i wzbogacane o kolejne, merytoryczne treści. Jednym z takich miejsc jest blog, na którym obecnie się znajdujesz. Jest też podcast – nowe odcinki pojawiają się średnio raz w tygodniu.

Moim celem jest to, abyś mógł korzystać z moich treści w takiej formie, jaka jest dla Ciebie najbardziej komfortowa. Dlatego tutaj, na blogu znajdziesz odcinki podcastu wraz z artykułem (jeśli wolisz czytasz) oraz wideo (jeśli wolisz oglądać).

Zapraszam Cię także gorąco do zapisu na newsletter Narzędziownik Architekta, a co tydzień o 12:00 wyślę do Ciebie maila wypchanego konkretami. Nie mogę nie wspomnieć o fanpage i Instagramie Przedsiębiorczy Architekt oraz o grupie na FB, na której znajdziesz ponad 200 materiałów wideo z cyklu #ABCPrzedsiębiorczegoArchitekta. Możesz także zerknąć na mój kanał na YouTube – znajdziesz tam cykl Kursu na Wnętrze.

Darmowe materiały dla projektantów wnętrz do pobrania lub obejrzenia

Bezpłatna checklista dokumentacji technicznej

Dzięki niej sprawdzisz, czy masz wszystkie rysunki, które są konieczne do realizacji Twojego projektu.

Bezpłatny webinar 10 największych błędów podczas aranżacji wnętrz

Oprócz tego otrzymasz prezentację .PDF, streszczenie książki ,,Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz szablon planowania całego procesu projektowego.

Bezpłatny e-book 10 największych błędów podczas aranżacji kuchni

52 strony konkretów i przykładów.

Darmowe materiały dla projektantów wnętrz – co tydzień nowe treści

Newsletter Narzędziownik Architekta

Bezpłatny newsletter dla projektantów wnętrz. Nowinki z branży, praktyczne wskazówki, case study błędów projektowych oraz przydatne narzędzia i wiele więcej. Maile wysyłam w piątki o 12:00.

Grupa Przedsiębiorczy Architekt

Zamknięta grupa na FB, na której czeka na Ciebie ponad 200 bezpłatnych materiałów wideo oraz dodatkowe wsparcie niemal 4000 innych projektantów wnętrz.

Podcast Przedsiębiorczy Architekt

Podcast o kulisach pracy architekta wnętrz. Dzielę się wiedzą z zakresu projektowania i rozwoju pracowni projektowej. Na blogu znajdziesz podcast, a do tego artykuł i wideo 🙂

NAJNOWSZY ODCINEK PODCASTU:

https://open.spotify.com/show/1ohUDgqVlbzhKqMt8UxbvE?si=Br3AfV24QYG3vfxXAUIZMA&dl_branch=1