magazyn dla architektów i projektantów wnętrz

Narzędziownik Architekta – jedyny taki magazyn dla projektantów wnętrz!

Praktyczna, branżowa wiedza z zakresu projektowania wnętrz i prowadzenia studia projektowego co tydzień, wprost na Twojego maila! 

Newsletter dla architektów i projektantów wnętrz.

Narzędziownik trafi na Twoją skrzynkę mailową w każdy poniedziałek o 12:00.

Dzielę się w nim praktycznymi wskazówkami z dokumentacji technicznej i budowy, przydatnymi narzędziami w pracy architekta wnętrz. Pokazuję jak działać sprawniej, podnieść swoje kompetencje i rozwinąć pracownię projektową.

Co na Ciebie czeka?

 

 • Techniczne rozwiązania – jak coś zrobić, poradniki;
 • Nowości w świecie wyposażenia wnętrz, materiałów,
  sklepach i dobre filmy z YT; 
 • Obróbka, właściwości i użytkowanie materiałów;
 • Tworzenie dokumentacji technicznej;
 • Case study błędów projektowych;
 • Rozwój studia projektowego, pozyskiwanie klientów,
  wyceny, oferty, asertywność;
 • Pomocne linki do materiałów, sklepów i producentów;

Konkretnie, zwięźle i na temat, aby oszczędzić Twój czas.

Dlaczego warto?

 • Zamiast szukać wszystkiego godzinami w internecie, daję Ci wiedzę w pigułce, wprost na Twoją skrzynkę mailową.
 • Dzięki temu oszczędzasz czas.
 • Dostajesz gotowe tipy projektowe.
 • Co tydzień przesyłam na maila praktyczne wskazówki, dzielę się linkami, zdjęciami z rysunków technicznych i realizacji.
 • Dzięki tej wiedzy będziesz mógł rozwinąć swoje studio projektowe i szybciej projektować. Dostajesz gotowe rozwiązania. Przesyłam praktyczne wskazówki, dzielę się linkami, zdjęciami z rysunków technicznych i realizacji. 
 • Co więcej – otrzymujesz to wszystko bezpłatnie, chyba, że zechcesz więcej, o czym piszę poniżej.
 • Pokazuje, jak działa moje Studio Projektowe od kulis. Co działa, a co zmieniam i dlaczego?

Kim jestem?

Agnieszka Pasieka- Adamek

Od 17 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką kilku książek w tym „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz ponad 30 kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

W moich szkoleniach wzięło udział już kilka tysięcy osób. Założyłam także Akademię Przedsiębiorczego Architekta. Oprócz platformy kursowej prowadzę zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt. Dołącz do niej koniecznie!

agnieszka pasieka adamek

Newsletter

Narzędziownik

Architekta

 

Opinie

,,Materiał merytoryczny, różnorodny, szybko i dobrze się czyta, podobają mi się linki do filmików typu „jak ułożyć panele”, podoba mi się cykl o błędach -to zawsze zbudza emocje, bardzo doceniam informacje o sklepach i materiałach. Dziękuję Agnieszko

Anna Obrębska

,,Jestem pod wrażeniem ilości i jakości informacji. Z niecierpliwością czekam na piątkowe maile. Pracuję w zawodzie od lat ale i tak zawsze znajdę się coś nowego do przyswojenia. Fajne są nowości rynkowe. Linki do producentów. Nie wszystkie marki są mocno reklamowane, wiec nie łatwo na nie trafić. A tutaj co piątek jak na tacy 😉 Zdecydowanie warto zainwestować w wersję premium. Oszczędność czasu i motywacja do poszerzania wiedzy.

Nina Korzec-Molenda

,,Podobno ,,Uczeń spotyka swojego Mistrza, kiedy jest na to gotowy” ?‍♂️ Dzisiaj wiem, że to przeznaczenie tych, którzy chcą działać i się rozwijać. Pomimo upadków i nieżyczliwości osób, które kibicują naszym niepowodzeniom – warto postawić na siebie, dla siebie. Kiedy tylko postanowiłam wziąć odpowiedzialność za swoją bezcelową egzystencje, podjąć trudne decyzje i postawić na rozwój umiejętności w moim życiu pojawiła się Agnieszka – wulkan energii, kopalnia wiedzy, bezwzględnie kompetentna, merytoryczna i zaangażowana w każde działanie z pasją do projektowania. ,,Uczeń spotyka swojego Mistrza, kiedy jest na to gotowy” za inspiracje, motywacje i wiedzę – dałaś mi siłę do działania. Bezcenne ❤

Kasia Fesnak

,,Co tydzień w piątek o 12-ej czekam jak przyjdzie mail z Narzędziownikiem wnętrzarza architekta. W środku mnóstwo ciekawostek z rynku, podsumowanie zasad projektowania. Oszczędzam mnóstwo czasu, który przeznaczyłabym na samodzielne szukanie informacji. Przesłane informacje są bardzo ciekawe i nieoczywiste zarówno dla początkujących jak i osób od wielu lat działających w obszarze architektury wnętrz. Wielokrotnie przyłapałam się na tym, że po cichu myślę sobie „O to jest to czego szukałam jakiś czas temu do projektu.” Bardzo polecam.

Anna Oniszk-Popławska Pracownia wnętrz Onyks

„Szóstka za merytoryczne opracowanie materiałów!

Tak dobrego opracowania z praktycznymi, szczegółowymi poradami na polskim rynku ze świeczką by szukać 🙂
Dominika Wachałowicz-Kiersztyn

,,Narzędziownik jest świetny! On naprawdę ułatwia robotę!! To skompresowana dawka solidnych info przydatnych na już lub na później. Dlatego polecam jednak wersje premium bo tam ta wiedza jest uporządkowana i szybko można znaleźć potrzebne informacje. To jest właśnie dla tych zapracowanych! Mówię Wam ja. Mama 3 i własna DG . Narzędziownik ułatwił mi życie . Muszę znaleźć na niego czas tak samo jak na Zdrowaś Mario z dziećmi wieczorem 😉

Ewa Lachiewicz

Ja jestem jeszcze w wersji darmowej i otwierając maila po prostu go przeglądam, to jest chwila! Od razu też biorę notes i przepisuje treści albo drukuje maila bo lubię mieć wszystko na papierze. Tak samo robię z technicznym wtorkiem. Od razu zrzut ekranu i drukuje. Szkoda mi żeby uciekła mi taka wiedza i to za darmo! 😀❤️

Blicharska Hanna

Nowe wydanie wysyłam
co poniedziałek –
o 12:00. Nie spóźnij się!

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial