Ostatnia aktualizacja: 2 marca 2022


Ta seria na blogu bardzo przypadła do gustu projektantom wnętrz, którzy obserwują mnie na Instagramie , Facebooku lub należą do grupy Przedsiębiorczy Architekt. Wcale mnie to nie dziwi, bo sama złapałam się na tym jak wiele czasu spędzamy na znalezieniu brył 3D lub producentów, którzy udostępniają modele 3D do projektów wnętrz. Tym razem bierzemy na tapet modele 3D krzeseł. Jeśli masz ochotę, wskocz do bazy wiedzy i zobacz poprzednie artykuły z serii.

Krzesła – modele 3D do pobrania prosto od producentów.

1. Fameg

Polska firma z Radomska oferuje meble z najwyższej jakości drewna bukowego, dębowego i jesionowego. Klasyczne meble thonetowskie słyną ze swej stylistyki, lekkości i jednocześnie wyjątkowej długowieczności. W ofercie producenta znajdziecie m. in. krzesła, fotele, stołki barowe, taborety, sofy, fotele, meble dziecięce, bujaki.

2. Signal

SIGNAL MEBLE to importer i dystrybutor mebli, oświetlenia i luster. Jego odbiorcami są przede wszystkim duże sieci handlowe, hurtownie oraz salony meblowe w całej Polsce. W ofercie firmy znajdziecie krzesła:

 • drewniane
 • metalowe
 • z tworzywa sztucznego
 • tapicerowane z ekoskóry
 • tapicerowane z tkaniny

3. Halex

Elbląski producent stołów, krzeseł oraz ław od ponad 30 lat łączący tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi trendami . W ofercie firmy znajdziecie krzesła oraz hokery w nowoczesnej stylistyce, zarówno z drewna jak i tapicerowane.

4. VOX

VOX to marka wnętrzarska, której produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych. W jej ofercie znajdziecie wszystkie rodzaje mebli oraz dodatków.

5. Halmar

Halmar jest importerem i dystrybutorem mebli z Dalekiego Wschodu, który współpracuje także z polskimi projektantami. Posiada bazę ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. W ofercie firmy znajdziecie m.in. fotele, stołki barowe, krzesła drewniane oraz metalowe.

6. Iker

Producent wysokiej jakości mebli tapicerowanych do użytku mieszkalnego jak i publicznego. Wiąże ze sobą tradycje rzemieślnicze z nowoczesną technologią. W ofercie znajdziecie kolekcje sof, foteli, krzeseł oraz stołów.

7. Ton

Czeski producent mebli drewnianych opierający się przede wszystkim na meblach giętych. Fabryka została założona przez wynalazcę i przedsiębiorcę – Michaela Thoneta w 1853 roku i choć zmieniała się przez lata, działa do dziś poszerzając tradycję rzemieślniczą. W ofercie znajdują się m.in.:

 • krzesła do jadalni
 • krzesła dziecięce
 • fotele do jadalni
 • fotele bujane i obrotowe
 • fotele klubowe
 • krzesła barowe
 • ławki
tekst alternatywny

8. Claudie

Polski producent nowoczesnych i designerskich krzeseł tapicerowanych oferujący krzesła, fotele i podnóżki, hokery oraz wysokiej jakości pufy. Modele 3D oferowanych produktów znajdziecie TUTAJ.

Modele 3D: krzesła. Producenci, którzy udostępniają bazy dla projektantów wnętrz.

9. Baza modeli od różnych producentów na ArchiUP

Na koniec wisienka na torcie! Baza modeli w której znajdziemy niemal wszystko w jednym miejscu! Krzesła, fotele, hokery, stołki barowe i wiele, wiele innych.

Znasz innych producentów, którzy udostępniają modele 3D krzeseł?

Daj znać w komentarzu lub napisz na kontakt@atoato.pl. Stwórzmy razem świetną bazę!

Zobacz także…

tekst alternatywny
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial