Akademia to nie jest zwykły kurs projektowania wnętrz – to cały program kursów online dla projektantów wnętrz, który pomoże Ci zbudować silną markę projektową i projektować wnętrza, które chcesz projektować, w stylistyce, w której czujesz się najlepiej i dla osób, z którymi chcesz pracować.

Raz na pół roku otwieramy drzwi Akademii Przedsiębiorczego Architekta. Naszym wspólnym celem jest to, aby praca projektanta wnętrz była satysfakcjonująca i bardziej efektywna, bez pracy świątek, piątek czy niedziela. Dążymy do tego, aby rozwinąć swoje studio projektowe w zgodzie z własnymi potrzebami i marzeniami oraz realizować swoje cele.

kurs projektowania wnętrz

Satysfakcjonująca praca projektanta wnętrz – rozwijajmy się razem!

Z każdą edycją pojawiały się pytania o Akademię, na które postanowiłam odpowiedzieć w formie artykułu. Jeśli nie wiesz, czym jest Akademia Przedsiębiorczego Architekta, przeczytaj artykuł, w którym opisuję, jak to się zaczęło, na czym polega i czego się dowiesz.

Zebrałam to, czego jeszcze chcielibyście dowiedzieć się o Akademii i tym sposobem zapraszam Was do czytania. Jeśli chciałbyś zapytać o coś jeszcze, daj znać w komentarzu lub napisz na kontakt@atoato.pl 

Jednym z pytań, które pojawia się najczęściej jest to kiedy można dołączyć lub czy można jeszcze dołączyć (kiedy już skończy się nabór 🙂 ). Można wejść do Akademii 2 razy w roku. Wiosną i jesienią, a liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego gorąco Cię zapraszam na stronę i zapisu na listę zainteresowanych, żeby nie przegapić. 

1. Czy Akademia Przedsiębiorczego Architekta to kurs projektowania wnętrz?

Nie.

Akademia to nie jest zwykły kurs projektowania wnętrz.

To program kursów online dla projektantów wnętrz, który pomoże Ci zbudować silną markę projektową. Standardowy kurs projektowania wnętrz uczy projektowania wnętrz pod kątem technicznym. W Akademii idziemy dalej – wchodzimy w obszar prowadzenia i rozwijania studia projektowego.

W programie Akademii Przedsiębiorczego Architekta nie znajdziesz kursów, które nauczą Cię tworzenia dokumentacji technicznej czy szkolenia, którym omawiane są największe błędy projektowe. Na ten temat mam inne, pojedyncze kursy online dla projektantów wnętrz, którzy chcą się rozwijać w tym zakresie. W Akademii Przedsiębiorczego Architekta zajmujemy się budowaniem marki – projektowaniem wnętrz na własny rachunek i według własnych zasad gry, które sami określamy.

2. W czym Akademia Przedsiębiorczego Architekta może mi pomóc?

 • Usprawnić procesy. Pracować efektywniej, bez zbędnych poprawek. 
 • Pokazuje, jak liczyć czas pracy oraz pieniądze — bo praca projektanta wnętrz to nie tylko tworzenie projektów. Na pewno to wiesz. Musisz mieć za co żyć. Pieniądze są paliwem rakietowym, a czas zasobem, którego wiecznie nam brakuje.
 • Pomoże w planowaniu każdego etapu projektu.
 • Pokazuje, jak zorganizować cały proces w kalendarzu Google. 
 • Uczy tworzenia szablonu oferty wraz z pakietami dla klienta. 
 • Pokazuje jak tworzyć dobry brief z wytycznym dla klienta, a dzięki niemu zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. 
 • Jak radzić sobie z problemami przy nadzorach i jak im zapobiegać
 • Jak stworzyć dobrą ofertę na nadzór i jak go wycenić.
 • Jak planować działania na Instagramie, aby pozyskać klientów.
 • Jak stworzyć plan działania do postów.
 • Poznasz sposoby darmowej promocji i dowiesz się, jak wykorzystać stronę www.
 • Akademia pokazuje jak działać w świecie online na szeroką skalę, gdzie nie ogranicza nas granica Polski. 
 • Jeśli chcesz delegować pracę i znaleźć partnerów do współpracy z Akademii dowiesz się jak to zrobić. 

   
tekst alternatywny

Zobacz artykuł, w którym opisuję, co Akademia dała projektantkom wnętrz, które wzięły udział. Więcej opinii o Akademii Przedsiębiorczego Architekta znajdziesz tutaj.

3. Praca projektanta wnętrz to moje marzenie. Czy Akademia jest dla mnie, jeśli dopiero zaczynam?

Jeśli chcesz skutecznie działać jako projektant wnętrz bez powielania błędów konkurencji — jak najbardziej TAK. W Akademii pokażę Ci jak poukładać sobie procesy projektowe. Jak planować projekty wnętrz, aby mieć też czas dla siebie i rodziny. Pokażę Ci jak współpracować z klientami na partnerskich zasadach oraz jak wybierać klientów do współpracy. W szkoleniach o social mediach i darmowej promocji pokażę Ci jak pozyskiwać klientów wieloma kanałami. 

Jeśli zaczynasz, pamiętaj o zdobyciu odpowiednich kompetencji projektowych. Czy skończyłeś studia lub kurs projektowania wnętrz?

Akademia Przedsiębiorczego Architekta to nie jest typowy kurs projektowania wnętrz. Nie dowiesz się z niej jak projektować kuchnię czy łazienkę lub z czego zaprojektować kuchenne fronty (ale z mojego e-booka pt. Jak urządzić kuchnię marzeń – już tak 🙂 ). Jeśli chcesz podszkolić swój warsztat projektowy, możesz dołączyć także do innych moich kursów online:

Czy widziałeś już artykuł Jak zostać architektem wnętrz?

4. Czy Akademia jest dla mnie, jeśli już kilka lat jestem na rynku?

Tak, jeśli: 

 • Chciałbyś wzmocnić swoją markę i więcej zarabiać.
 • Szukasz szybkich, prostych i skutecznych metod pracy z klientem.
 • Twoje projekty się przeciągają i mają wiele poprawek.
 • Chcesz zarabiać więcej i pracować mniej.
 • Nie wiesz jak skrócić cały proces projektowy.
 • Tracisz ochotę na projektowanie wnętrz.
 • Męczysz się pracą z klientami.
 • Chcesz mieć dostęp do kompleksowego programu szkoleń i materiałów za ułamek ceny.

5. Czy zdążę przerobić wszystkie materiały? Na jak długo mam dostęp do Akademii?

Dostęp do materiałów masz na rok od daty zakupu. 

To, czy zdążysz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, Twojej determinacji i dyscypliny. 12 kursów online to średnio miesiąc pracy nad jednym tematem. Kursy są zwięzłe i konkretne. Ponieważ znam pracę projektanta z własnego doświadczenia, a dodatkowo jestem mamą i mam swoje inne pasje, doskonale wiem, jak bardzo cenny jest czas. Nie tworzyłam wielogodzinnych kursów. Przekazałam w szkoleniach Akademii wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować markę projektową i podałam to w esencji. Dajesz mi godzinę lub dwie, a ja rozłożę temat na czynniki pierwsze.

Jeśli tylko dobrze zaplanujesz swoją pracę w Akademii i przerabianie kursów, zdążysz. Jeśli nie, oczywiście będziesz mógł przedłużyć dostęp. Oprócz materiałów merytorycznych otrzymasz Przewodnik po Akademii, żeby świadomie zaplanować sobie rozwój i ułatwić pracę.

Jeśli będziesz w pakiecie VIP, masz dodatkowe wsparcie na grupie na FB. Możesz podsyłać swoje materiały, a my pomożemy je ulepszyć i przyspieszymy wspólnie działania. Pamiętaj, że w Akademii nie jesteś sam. W grupie masz także szansę na zbudowanie grupy mastermind, aby wspierać się jeszcze bardziej i napędzać wzajemnie swoją efektywność. 

Ukończony kurs projektowania wnętrz to nie wszystko. Dzięki Akademii dowiesz się jak usprawnić swoją pracę, zdobyć klientów i osiągnąć swój cel finansowy oraz więcej zarabiać.

Akademia Przedsiębiorczego Architekta

6. Mam dwa kursy z Akademii i Workbooka. Nie wiem, czy Akademia będzie miała dla mnie sens. Może lepiej dokupić produkty osobno? 

Nawet jeśli masz już jakieś moje kursy czy materiały, dołączenie do rocznej Akademii daje Ci dostęp do materiałów w tak niskiej cenie, że i tak się opłaca.

Oprócz tego Akademia VIP i VIP+ to dostęp do mentoringowej grupy, gdzie co 2 tygodnie odbywa się spotkanie. 

Jeśli kupisz osobno np. 2 – 3 produkty w sklepie, to wydasz podobną kwotę, jak cena Akademii, a będziesz miał tych szkoleń i materiałów więcej. Warto to przeliczyć, aby nie przepłacać. Kliknij tutaj i zobacz pakiety. Zniżki są ogromne!

7. Czy obejrzenie szkoleń wystarczy? Czy na pewno będę mieć efekty?

Samo obejrzenie szkoleń jeszcze nic nie zmieni. Trzeba zacząć działać. Najlepszym przykładem są opinie Kursantów oraz Case Study Kursantek Akademii. Bez powtarzania i obejrzenia kursu kilkukrotnie, wiedza ulatuje. Bez wdrażania nie ma efektów. Zapraszam Cię do wspólnej przygody.

Nic za Ciebie nie zrobię. Ale mogę obiecać, że jak zaczniesz podążać moimi śladami i wdrażać u siebie poszczególne kroki Twoje życie się zmieni na lepsze.  

Praca projektanta wnętrz to ciągły rozwój – Akademia uzbroi Cię w to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swój cel.

8. Co da mi grupa na FB, która jest w pakietach VIP?

Zamknięta grupa na Facebooku jest dostępna dla Kursantów VIP oraz VIP PLUS. W grupie masz moje dodatkowe wsparcie. Możesz zadawać pytania do każdego szkolenia i nie tylko. Co 2 tygodnie mamy spotkanie online na żywo.

Na grupie znajdziesz także:

 • Kalendarz na 2022 z podziałem na miesiące, rok i 2 części po 6 miesięcy do wydruku na A3. 
 • Raz w miesiącu audyty – można zgłosić do oceny swoją ofertę, stronę www.
 • Dyskusje tematyczne – każde szkolenie ma swój dedykowany post. Pod nim jest miejsce na pytania, które jeszcze bardziej pomogą rozwinąć temat.
 • Raz w miesiącu szansa na znalezienie grupy Mastermind. Praca projektanta wnętrz i prowadzenie swojego studia może być być przyjemniejsze i jeszcze bardziej efektywne także wtedy, gdy połączymy się w zespoły. Zobacz wywiad Mastermind w branży projektowania wnętrz, aby dowiedzieć się więcej.
 • Nagrania ponad 27 sesji Q&A na żywo – Akademicki Kwadrans.
 • Nagranie na temat KIS List – aplikacji do tworzenia kosztorysów i list zakupów. + specjalny link, z którym zyskujesz 3 miesiące gratis
 • Karty pracy do stworzenia planu promocji swojej firmy.
 • Tutorial, jak szybko ustawić Reels na IG
 • Tutorial, jak zrobić ładną stopkę maila w Gmailu.
 • Webinar: Budowanie lejków poprzez własny newsletter
 • Webinar: Zarządzanie projektami w czasie + Szablon zliczający godziny pracy.
 • Checklista PDF – mail grzejniki na zamówienie
 • Tutorial – jak korzystać z Milanote – darmowy program do tworzenia persony klienta idealnego, moodboardów, map myśli
 • E-book Planuj i działaj – o planowaniu i realizacji celów w branży projektowania wnętrz. Poznasz skuteczne metody, aby zapanować nad swoimi codziennymi zadaniami i dążyć do swojego celu.
 • Przewodniki poświęcone polecajkom i Waszym dyskusjom, gdzie dzielimy się doświadczeniem.

9. Czy na grupie VIP muszę uczestniczyć w sesjach Q&A na żywo?

Oczywiście, że nie musisz uczestniczyć na żywo 🙂 Masz dostęp do nagrań, niezależnie od tego, czy będziesz na żywo. A do tego możesz zadać swoje pytania wcześniej, aby otrzymać odpowiedź i potem odsłuchać sobie ją podczas powtórki. Możesz także w każdej chwili dodać własny komentarz lub post na grupie.

10. Czy dostanę fakturę?

Tak. Przychodzi automatycznie na maila od razu po zaksięgowaniu płatności. Możesz ją wrzucić w koszty i obniżyć cenę inwestycji.  

11. Czy Akademię Przedsiębiorczego Architekta mogę kupić na raty? 

Tak, możesz skorzystać z opcji Tpay Raty – wszystko jest opisane tutaj.

Masz dodatkowe pytania o Akademię Przedsiębiorczego Architekta?

Daj znać w komentarzu. Zobacz także artykuł, w którym opisuję Akademię i gorąco Cię zapraszam, aby wejść na stronę Akademii i poznać wszystkie szczegóły najnowszej edycji.

tekst alternatywny
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial