Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2023W maju 2020 roku po raz pierwszy otworzyłam drzwi Akademii Przedsiębiorczego Architekta. To było niesamowite, a jednocześnie ogromne wyzwanie. Założyłam roczną szkołę, która opiera się na cyklu szkoleń online i dodatkowych materiałów dla projektantów wnętrz. Ich celem jest to, aby każdy projektant wnętrz, który dołączy do Akademii, mógł spełnić swoje marzenia i rozwinąć swoje studio w zgodzie ze sobą oraz swoimi potrzebami. Każde szkolenie dla projektantów wnętrz, które stworzyłam z myślą o Akademii, miało wspierać ten cel. Jednak to, co jest najpiękniejsze, to fakt, że Akademia powstała z inicjatywy projektantów, członków mojej grupy Przedsiębiorczy Architekt. Dzięki temu stworzyli ze mną program Akademii na miarę swoich potrzeb i mają świetne efekty. Ale może znaczę od początku…


Z tego artykułu dowiesz się:

szkolenie dla projektantów wnętrz

Od projektowania wnętrz do własnej platformy kursowej dla projektantów wnętrz – moja historia

Jako architekt wnętrz pracuje już długo, bo ponad 16 lat. Mam to szczęście, że moja pasja stała się też moją pracą. Zmienianie życia innych na piękniejsze daje sporo satysfakcji i zadowolenia. Od wielu lat marzyłam o tym, aby zacząć dzielić się swoją wiedzą z innymi projektantami wnętrz. Nie wiedziałam jeszcze, jak to zrobić i czy ktoś będzie chciał się ode mnie uczyć.


Dzięki temu, że współpracowałam z wieloma projektantami, poznałam ich problemy od podszewki. Wiem, jak bardzo brak opracowanych systemów, może utrudniać działanie i powodować stres i konflikty.


Wielu architektów wnętrz ma problem z planowaniem swoich projektów i zarządzaniem swoim czasem. Część osób boi się, że popełni błąd, nie jest pewna czy dokumentacja techniczna jest dobrze wykonana. Część pracuje od rana do nocy, zapominając o odpoczynku i swoich bliskich. Wiem o tym, bo sama to przerabiałam i o tym też często rozmawiamy w mojej grupie Przedsiębiorczy Architekt.

szkolenie dla projektantów wnętrz


Na początku swojej drogi projektowej pracowałam dwanaście godzin dziennie, siedem dni w tygodniu. Musiałam na bieżąco uzupełnić swoją wiedzę i poszerzać umiejętności. Internet nie był wtedy naszpikowany odpowiedziami. Szukałam informacji u dostawców, na targach i w publikacjach drukowanych. Przez kilkanaście lat pracy na rynku wnętrzarskim współpracowałam z takimi markami jak Unilever, Goldenline, Vitalia, Symetria. Stworzyłam też setki projektów wnętrz dla klienta indywidualnego w Polce i za granicą.


Bardzo lubię dzielić się wiedzą z zakresu projektowania wnętrz, dlatego stworzyłam dla architektów wnętrz specjalną grupę na FB Przedsiębiorczy Architekt i prowadzę cykl live #ABCPrzedsiębiorczegoArchitekta.   

tekst alternatywny


Od wielu lat promuję pracę nad projektami na zasadzie briefingu oraz autorskich metod pracy na budżecie online w chmurze. Jestem autorką książek, e-booków oraz stworzyłam niejedno kurs szkolenie dla projektantów wnętrz. Jestem pewna, że dzielenie się moim doświadczeniem z innymi realnie wpłynie na zamianę pracy tysięcy projektantów wnętrz. Być może unikną moich błędów, a praca przyniesie więcej przyjemności niż rozczarowań.


Co to Akademia Przedsiębiorczego Architekta?

Jest to roczna szkoła, do której może dołączyć 200 projektantów wnętrz – tylko 2 razy do roku. Akademię założyłam na prośbę swoich kursantów. To program szkoleń i materiałów dla projektantów wnętrz i osób, które chcą usprawnić swój proces projektowy, skrócić go, przyspieszyć procesy, zwiększyć zadowolenie klienta, a przy tym promować swoje studio tak, żeby nie martwić się o stabilne przychody i puste terminy w kalendarzu. Tak, żeby czerpać z tego jak najwięcej przyjemności i satysfakcji.


Akademia to 12 bazowych szkoleń online dla projektantów wnętrz, a do tego bonusy z dostępem na cały rok od daty zakupu. Ilość i spis bonusów zależy od pakietu, który wybierzesz. Bonusy to checklisty, kolejne kursy, e-booki, workbooki, plannery i wiele więcej – mnóstwo materiałów!

Z całego serducha polecam! Do Akademii dołączyłam niedawno, w celu poszerzenia swojej wiedzy. Ilość materiału i wiedzy, jaką przekazuje Agnieszka, jest ogromna! Kwestia czasu, a chęć przyswajania tej wiedzy sama się pojawia, kiedy się słucha Agnieszki. […] Najlepsza inwestycja!

Olga Bożyk

Pomysł na Akademię Przedsiębiorczego Architekta

Spora część kursantów ma większość lub wszystkie moje kursy online i znają ich wartość. Wiedzieli, że Akademia dałaby im sporo bonusów i stały dostęp do wiedzy i rozwoju – w tym kolejne szkolenia dla projektantów wnętrz – za ułamek ceny standardowej. Tak!

To Wy tworzycie Akademię, Wy wymyśliliście jej formę!

Dlatego zaczęłam myśleć o jej stworzeniu. Dziś dostaję maile, że nie możecie się doczekać, kiedy rozpocznie się kolejna edycja. To miłe i bardzo motywujące do działania. Możesz się zapisać na listę zainteresowanych tutaj – Akademia Przedsiębiorczego Architekta.

Akademia to nie tylko szkolenie dla projektantów wnętrz

Najpierw powstała platforma agnieszkapasiekaadamek.com, potem zamknięta grupa VIP na FB. W trakcie każdej edycji pojawiały się nowe rzeczy, np. co 2 tygodnie spotkania ze mną na sesji Q&A, na których odpowiadam na Twoje pytania. Dzięki temu w Akademii tworzymy wspierającą się społeczność projektantów wnętrz. Zawsze daję więcej, niż obiecałam. Kursanci to doceniają i dzielą się ze mną swoimi efektami.

Pierwsza edycja Akademii Przedsiębiorczego Architekta rozpoczęła się w maju 2020 roku, druga wystartowała we wrześniu 2020. Trzecia edycja ruszyła pełną parą w maju 2021, 4. we wrześniu 2021, 5. w maju 2022, 6. we wrześniu 2022… Dostęp, jak już mogłeś zauważyć, jest możliwy 2 razy do roku, a co więcej, ilość miejsc jest ograniczona do 200. Warto zatem zapisać się na listę oczekujących, ponieważ osoby z listy mają pierwszeństwo zakupu.

Jaka jest misja Akademii Przedsiębiorczego Architekta?

Misją Akademii jest przede wszystkim rozwój naszej grupy projektowej. 💛 Żebyśmy budowali biznes projektowy na swoich wartościach, potrzebach i według własnych zasad, a nie kopiowali tego od innych. Każdy może budować to w inny sposób, w zgodzie ze sobą. Możesz pracować w innych godzinach, innych dniach, preferować inną stylistykę, pracować w systemie online bez ani jednego spotkania na żywo z klientem lub zdecydować się na rozwiązanie hybrydowe i tak dalej… Właśnie to pokazuję szczegółowo w Akademii. 

To mega wyróżnienie i satysfakcja z pracy, gdy widzę, jak zmienia się życie tylu wspaniałych ludzi.   Wcale nie chodzi tylko o życie biznesowe, ale również o to prywatne. Niektórzy pojechali na swoje pierwsze od 5 lat wakacje. Inni przestali pracować w weekendy i po nocach, wreszcie mają czas dla siebie i bliskich. Część osób podniosła stawki za projekt i skróciła cały proces projektowy o połowę. To są właśnie moje małe sukcesy — sukcesy moich kursantów! 

Przerobiłam kurs p. Agi z dokumentacji technicznej oraz jestem w Akademii Przedsiębiorczego Architekta. Kursy są dla mnie bardzo wielkim wsparciem i iskierką nadziei w dążeniu do swoich marzeń! […] Jest to dla mnie nieoceniona pomoc i mogę polecić kurs z całego serca! 

Magdalena Maja

Każde szkolenie dla projektantów wnętrz w Akademii to kolejny krok w rozwoju Twojego studia projektowego.

Zobacz, co napisała moja Kursantka, Hania Niemiec:

Zakup pakietu szkoleń u Pani Agnieszki to był strzał w 10! Konkretna dawka wiedzy i doświadczenia, którą sama zbierałabym 10 lat! Najlepiej wydane pieniądze! Nie spodziewałam się, że poza samymi materiałami dostanę tyle gratisów uzupełniających całe szkolenie. Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna przygodę z projektowaniem wnętrz jak i osobom pragnącym ulepszyć swoj biznes!

Czego się dowiesz w Akademii Przedsiębiorczego Architekta?

 • Jak stworzyć plan działania i strategię studia projektowego, aby skutecznie działać?
 • Jak zapanować nad harmonogramem projektów?
 • Jak efektywnie pracować?
 • Jak lepiej wyceniać pracę i podnieść zarobki?
 • Jak stworzyć wytyczne do projektu, aby uniknąć poprawek?
 • Jak stworzyć szablon oferty dla klienta, dzięki której zyskasz setki godzin i łatwiej pozyskasz klientów?
 • Jak za darmo pozyskać klienta i promować studio projektowe?
 • Jak uporządkować etapy projektu wnętrz?
 • Jak działać na Facebooku i Instagramie, aby oszczędzić czas i pozyskać klienta?
 • Jak sprawnie prowadzić projekty wnętrz zdalnie, dla klientów z Polski i z zagranicy?
 • Jak przyspieszyć pracę dzięki sprawdzonym metodom?
 • Jak budować zespół i uniknąć przy tym błędów?
 • Jak zautomatyzować procesy w firmie, aby zyskać czas?
 • Jak robić nadzory?

Co zyskasz, gdy dołączysz do Akademii Przedsiębiorczego Architekta?

 • Szkolenia i bonusy, które są esencją mojego doświadczenia. Dasz mi godzinę lub dwie, a ja w skondensowany sposób przeprowadzę Cię za rękę przez kolejny krok rozwijania firmy.
 • Udział w Akademii sprawia, że otrzymujesz roczny dostęp do szkoleń za ułamek ceny. Zyskujesz dostęp do kursów online, konkretnej strategii i zadań do wykonania.
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku z moim dodatkowym wsparciem, mentoringiem grupowym na żywo i wiele więcej!
 • Zobaczysz jak optymalizować proces projektowy, pracować mniej i lepiej zarabiać, dzięki usprawnianiu każdego etapu pracy z klientem.
 • Uzbroisz się w checklisty, plannery, zaplecze merytoryczne i szablony, aby pójść drogą na skróty i osiągnąć swoje cele.
 • Nauczysz się jak zarządzać firmą i projektami, aby nie zaniżać swoich stawek, efektywnie pracować i łatwiej pozyskać klienta.
szkolenie dla projektantów wnętrz

Z czego składa się Akademia?

Szkolenie dla projektantów wnętrz w pakiecie!

Akademia to przede wszystkim 12 głównych kursów online. W pakietach VIP znajdziesz dodatkowe bonusy, które pomagają łatwiej i szybciej wdrożyć wiedzę z kursu. Każde szkolenie dla projektantów wnętrz, które pojawia się w Akademii, trwa od 60 – 120 minut. Nagrania będą dostępne całodobowo na twoim panelu kursanta podczas trwania rocznego abonamentu. W każdym ze szkoleń omawiam tematy związane z pracą nad projektem, planowaniem działań projektowych, promocją czy pracą z zespołem.

Spis 12 głównych szkoleń online dla projektantów wnętrz w Akademii Przedsiębiorczego Architekta

 1. Jak stworzyć skuteczny plan działania firmy projektowej?
 2. Jak planować pracę nad projektem wnętrz z podziałem na etapy?
 3. Jak tworzyć wytyczne projektowe do projektu wnętrz?
 4. Jak stworzyć szablon oferty na projekt wnętrz, dzięki której zyskasz setki godzin i mnóstwo zadowolonych klientów?
 5. Jak tworzyć konsultacje online?
 6. Jak pozyskiwać partnerów do współpracy w branży?
 7. Jak tworzyć projekty wnętrz online dla klientów z Polski i z zagranicy?
 8. Jak za darmo pozyskać idealnego klienta i utrzymać ciągłość zleceń w projektowaniu wnętrz?
 9. Jak promować studio projektowania wnętrz na Facebooku i pozyskać nowych klientów?
 10. Jak promować studio projektowania wnętrz na Instagramie i pozyskać nowych klientów?
 11. Jak robić nadzory?
 12. Jak budować zespół, jakich błędów nie popełniać?

Każde z tych szkoleń to pełnowymiarowe, wartościowe i kompleksowe szkolenie dla projektantów wnętrz. Wszystkie szczegóły na temat szkoleń, pakietów, bonusów i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie Akademii Przedsiębiorczego Architekta.

Kiedy można dołączyć do Akademii?

Można dołączyć 2 razy do roku. Możesz zapisać się już dzisiaj i mieć pewność, że nie przegapisz tej okazji.


Jeśli jednak nie chcesz czekać, możesz uczestniczyć w kolejnych szkoleniach poza Akademią. Szkolenia są dostępne w moim sklepie w ograniczonym czasie. Śledź na bieżąco fanpage Przedsiębiorczy Architekt, aby nie umknęły Ci te okazje. Aktualne szkolenia dla projektantów wnętrz znajdziesz w moim sklepie.


Dostęp do szkoleń jest cały rok podczas aktywnej subskrypcji.
Materiały szkoleniowe są na mojej platformie agnieszkapasiekaadamek.com, po zalogowaniu na swoje konto.


Zobacz case study Kursantek Akademii Przedsiębiorczego Architekta VIP


Na koncie miałam jedną samodzielną realizację i postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce – rozwinąć własną działalność. We wrześniu 2020 nie miałam tak naprawdę nic, poza chęcią pracowania na swoim. […] Klienci coraz częściej się ze mną kontaktują i proszą o ofertę. […] Zafascynował mnie cały proces tworzenia działalności i nie sądziłam, że tak mnie wciągnie strona marketingowa! […] Akademia jest idealnym przewodnikiem i pozycją obowiązkową. KLIKNIJ I PRZECZYTAJ CASE STUDY ZUZY

Zmieniło się wiele. Wcześniej, kiedy projektowałam, nie było to poukładane. Działałam ad hoc. Teraz jestem dużo pewniejsza siebie. […] Klienci także pozytywnie reagują na zmiany, jeśli wracają i mają porównanie do poprzedniej współpracy sprzed Akademii, a nowi klienci także doceniają wygodę działania i czują się zaopiekowani. […] Świetne jest to, że są to formaty wideo, na którym jasno pokazane jest krok po kroku jak coś zrobić (np. formularz z pytaniami). Dodatkową zaletą jest możliwość wielokrotnego przesłuchania i robienie czegoś równolegle z tym, co dzieje się na nagraniu. To chyba największy plus. KLIKNIJ I PRZECZYTAJ CASE STUDY AGNIESZKI

Poczułam, że popełniłam duży błąd, który teraz skutkuje – przestałam się zajmować swoją firmą, robiłam tylko projekty. Myślałam, że przecież o to chodzi, że klienci sami przyjdą z polecenia. Od czasu, gdy przystąpiłam do Akademii, zaczęłam to zauważać i faktycznie działać w kierunku rozwoju firmy. […] większa dyscyplina przy projektach, mniejsze przepalanie czasu, większa świadomość i spokój w prowadzeniu projektu. Godzę ze sobą prowadzenie projektów, rozwój osobisty i firmy oraz życie osobiste. To jest chyba mój największy sukces. W ciągu tygodnia pracuję, a w weekend całkowicie odpoczywam od komputera. KLIKNIJ I PRZECZYTAJ CASE STUDY NELI.

Moje szkolenie dla projektantów wnętrz – poznaj opinię i efekty Kursantów!

Każde kolejne szkolenie dla projektantów wnętrz, które stworzyłam, to kolejni zadowoleni kursanci. Sam się przekonaj!

„Na samym początku mojej pracy projektowej miałam wiele wątpliwości, jak dokładnie powinna przebiegać współpraca i komunikacja architekta wnętrz z klientem. Dzięki wiedzy, jaką przekazała mi Agnieszka, bardzo usprawniłam proces komunikacji z Inwestorem oraz precyzyjnego tworzenia wytycznych projektowych klienta. Praca od samego początku oparta jest na briefie oraz kosztorysie, co pomaga unikać niedomówień czy późniejszego rozczarowania klienta, kiedy rozpoczyna realizować projekt. Ważnym aspektem w pracy architekta wnętrz jest również sprawne obsługiwanie się programami do modelowania 3D. Dzięki wiedzy Agnieszki poznałam sporo zasad, które bardzo usprawniły moją pracę nad wizualizacjami (praca na komponentach, poprawne teksturowanie itp). Wszystkie otrzymane wskazówki i rady sprawiły, że początki nie były aż takie trudne” 

Paulina Bilska

„Dla mnie Akademia i wszystkie dostępne w niej kursy, które zdążyłam już parę razy przerobić, wniosły zupełnie nową jakość projektowania. Przyspieszyło to i usystematyzowało to moje działania! Jestem niesamowicie zadowolona z wszystkich kursów – każdy jeden jest niesamowicie wartościowy i wnosi nową jakość do naszej firmy.”  KLIKNIJ I ZOBACZ WYWIAD Z ANIĄ

Ania Bator

„Wreszcie znalazłam czas na przerobienie materiału w Akademii, robię to powoli, stopniowo i JESTEM ZACHWYCONA !!!” 

Iza Kowoll

„Kursy Agnieszki są wspaniałe, pełne konkretnych informacji i materiałów. Bardzo odpowiada mi możliwość powrotu do treści w dowolnym momencie, czy to na komputerze czy telefonie. Dzięki tym szkoleniom mam więcej pewności siebie, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz. […] Udział w Akademii to była dla mnie najlepsza inwestycja.” 

Kamila Daszyńska

„Akademia Przedsiębiorczego Architekta pomaga usystematyzować wiedzę z zakresu projektowania, a także usprawnia proces projektowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skrócić czas pracy, podnieść jej jakość oraz z jakimi trudnościami możesz się spotkać i jak ich uniknąć to jest właśnie dla ciebie. […] Serdecznie polecam i czekam na więcej!” 

Karolina Jeszke

„Kursy Agnieszki w Akademii Przedsiębiorczego Architekta są niezwykle konkretne i merytoryczne.” 

Magdalena Bach


Co możesz zrobić w oczekiwaniu na kolejną edycję Akademii?

Nie byłabym sobą, gdybym pozostawiła Cię z samym artykułem. Wierzę, że spotkamy się na pokładzie Akademii. Zatem powinnam zadbać o Twój rozwój od samego początku. Zapisując się na listę zainteresowanych nową edycją, masz okazję odebrać specjalne materiały. Daj znać, jak Ci poszło. Dowiedz się więcej i zapisz się na listę zainteresowanych nową edycją Akademii Przedsiębiorczego Architekta. Nie odwlekaj swojego sukcesu na później i działaj już teraz!

tekst alternatywny
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial