Akademia dla Architektów Wnętrz

Jak powstała Akademia dla projektantów wnętrz?


Jako architekt wnętrz pracuje już długo, bo ponad 15 lat. Mam to szczęście, że moja pasja stała się też moją pracą. Zmienianie życia innych na piękniejsze daje sporo satysfakcji i zadowolenia. Od wielu lat marzyłam o tym, aby zacząć dzielić się swoją wiedzą z innymi projektantami wnętrz. Nie wiedziałam jeszcze, jak to zrobić i czy ktoś będzie chciał się ode mnie uczyć.


Dzięki temu, że współpracowałam z wieloma projektantami, poznałam ich problemy od podszewki. Wiem, jak bardzo brak opracowanych systemów, może utrudniać działanie i powodować stres i konflikty.


Wielu architektów wnętrz ma problem z planowaniem swoich projektów i zarządzaniem swoim czasem. Część osób boi się, że popełni błąd, nie jest pewna czy dokumentacja techniczna jest dobrze wykonana. Część pracuje od rana do nocy, zapominając o odpoczynku i swoich bliskich.


Podczas studiów w Poznaniu, Gdańsku i Berlinie zrozumiałam, jak bardzo brakuje wiedzy technicznej i warsztatu osobom kończącym studia, ale, jak się później okazało, i tym, którzy pracują w zawodzie już dobre kilka lat.


Na początku swojej drogi projektowej pracowałam dwanaście godzin dziennie, siedem dni w tygodniu. Musiałam na bieżąco uzupełnić swoją wiedzę i poszerzać umiejętności. Internet nie był wtedy naszpikowany odpowiedziami. Szukałam informacji u dostawców, na targach i w publikacjach drukowanych.


Bardzo lubię dzielić się wiedzą z zakresu projektowania wnętrz, dlatego stworzyłam dla Architektów wnętrz specjalną grupę na FB Przedsiębiorczy Architekt, znajdziesz tam ponad 200 materiałów wideo z cyklu #ABCPrzedsiębiorczegoArchitekta.   


Przez kilkanaście lat pracy na rynku wnętrzarskim współpracowałam z takimi markami jak Unilever, Goldenline, Vitalia, Symetria. Stworzyłam też setki projektów wnętrz dla klienta indywidualnego w Polce i za granicą.


Od wielu lat promuję pracę nad projektami na zasadzie briefingu oraz autorskich metod pracy na budżecie online w chmurze. Jestem autorką książek, e-booków oraz stworzyłam niejeden kurs online dla projektantów wnętrz.
Jestem pewna, że dzielenie się moim doświadczeniem z innymi realnie wpłynie na zamianę pracy tysięcy projektantów wnętrz. Być może unikną moich błędów, a praca przyniesie więcej przyjemności niż rozczarowań.

tekst alternatywny


Pomysł na Akademię Przedsiębiorczego Architekta

Jesteś tu i czytasz dalej, więc pewnie chcesz dostawać ode mnie jak najwięcej informacji o Akademii Przedsiębiorczego Architekta. 
Pomysł Akademii zrodził się z potrzeb architektów, którzy prosili mnie o możliwość dostępu do kursów dla projektantów wnętrz w opcji abonamentowej – tańszej wersji z dostępem do rok i większą motywacją do wdrażania wiedzy u siebie.

Wartościowe szkolenie dla projektantów wnętrz


Spora część kursantów ma większość lub wszystkie moje kursy online, znają ich wartość, a Akademia dałaby im sporo bonusów i stały dostęp do wiedzy i rozwoju. Każde kolejne szkolenie dla projektantów wnętrz otrzymali za ułamek ceny standardowej.


Dlatego zaczęłam myśleć o jej stworzeniu. Dziś dostaję maile, że nie możecie się doczekać, kiedy rozpocznie się kolejna edycja. To miłe i bardzo motywujące do działania. Dostęp jest 2 razy do roku – wiosną i jesienią. Możesz się zapisać na listę zainteresowanych tutaj – Akademia Przedsiębiorczego Architekta.


W ramach Akademii utrzymujesz dostęp do 12 bazowych szkoleń wraz z bonusami.


Pierwsza edycja Akademii Przedsiębiorczego Architekta rozpoczęła się w maju 2020 roku, druga wystartowała we wrześniu 2020. Trzecia edycja ruszyła pełną parą w maju 2021. Dostęp, jak już mogłeś zauważyć, jest możliwy 2 razy do roku, a co więcej, ilość miejsc jest ograniczona. Warto zatem zapisać się na listę oczekujących, ponieważ osoby z listy mają pierwszeństwo zakupu.

Co to Akademia Przedsiębiorczego Architekta?

Zapisz się już dzisiaj i zarezerwuj swoje miejsce!

Szkolenie dla projektantów wnętrz w pakiecie!


Akademia to cykl 12 szkoleń online, z których dowiesz się jak prowadzić biznes projektowy w oparciu sprawdzone metody i jak stworzyć dobrą markę projektową. Pokazuję jak optymalizować proces projektowy, pracować mniej i zarabiać więcej dzięki automatyzacji i optymalizacji każdego etapu projektowania.

Jeśli do tej pory nie zarabiałeś wystarczająco i pracowałeś od rana do nocy, a nawet w weekendy, to dzięki zastosowaniu wiedzy ze szkoleń będziesz mógł nareszcie efektywnie działać i odpocząć.

Oczywiście nie zabraknie także bonusów!

Kiedy można dołączyć do Akademii?


Można dołączyć 2 razy do roku. Możesz zapisać się już dzisiaj i mieć pewność, że nie przegapisz tej okazji.


Jeśli jednak nie chcesz czekać, możesz uczestniczyć w kolejnych szkoleniach poza Akademią. Szkolenia są dostępne w moim sklepie w ograniczonym czasie. Śledź na bieżąco fanpage Przedsiębiorczy Architekt, aby nie umknęły Ci te okazje. Aktualne szkolenia dla projektantów wnętrz znajdziesz w moim sklepie.


Dostęp do szkoleń jest cały rok podczas aktywnej subskrypcji.
Materiały szkoleniowe są do pobrania na mojej platformie agnieszkapasiekaadamek.com po zalogowaniu na swoje konto.


Obecnie do wyboru są dwa pakiety roczne, które dają Ci dostęp do platformy na 12 miesięcy. Pakiety różnią się ilością dodatkowych materiałów. W pakiecie BASIC jest 12 szkoleń oraz bonus, a w pakiecie VIP dodatkowe 12 bonusów (w tym kolejne kursy, e-booki, checklisty). Wartość całej Akademii to ponad 12 000 zł. Oszczędzasz ogromną sumę i masz dostęp do bonusowych materiałów, które nie są w stałej sprzedaży.

Z czego składa się Akademia?

Akademia to 12 szkoleń, które odbywają się raz w miesiącu. Każde szkolenie dla projektantów wnętrz, które pojawia się w Akademii, trwa od 60 – 120 minut. Nagrania będą dostępne całodobowo na twoim panelu kursanta podczas trwania abonamentu.


W każdym ze szkoleń omawiam tematy związane z pracą nad projektem, planowaniem działań projektowych, promocją czy pracą z zespołem.


Szczegółowe opisy szkoleń możesz zobaczyć w moim sklepie. Dodatkowo otrzymujesz liczne bonusowe szkolenia i e-booki oraz checklisty.

Moje szkolenie dla projektantów wnętrz – poznaj opinię na jego temat!

„Na samym początku mojej pracy projektowej miałam wiele wątpliwości, jak dokładnie powinna przebiegać współpraca i komunikacja architekta wnętrz z klientem. Dzięki wiedzy, jaką przekazała mi Agnieszka, bardzo usprawniłam proces komunikacji z Inwestorem oraz precyzyjnego tworzenia wytycznych projektowych klienta. Praca od samego początku oparta jest na briefie oraz kosztorysie, co pomaga unikać niedomówień czy późniejszego rozczarowania klienta, kiedy rozpoczyna realizować projekt. Ważnym aspektem w pracy architekta wnętrz jest również sprawne obsługiwanie się programami do modelowania 3D. Dzięki wiedzy Agnieszki poznałam sporo zasad, które bardzo usprawniły moją pracę nad wizualizacjami (praca na komponentach, poprawne teksturowanie itp). Wszystkie otrzymane wskazówki i rady sprawiły, że początki nie były aż takie trudne”  Pozdrawiam serdecznie Paulina Bilska


Więcej opinii znajdziesz na moim Instagramie w zakładce Akademia lub opinie. Każde kolejne szkolenie dla projektantów wnętrz, które stworzyłam, to kolejni zadowoleni kursanci. Sam się przekonaj!

Czego dowiesz się w Akademii?

 • Jak prowadzić biznes projektowy w oparciu sprawdzone metody i stworzyć dobrą markę projektową.
 • W jaki sposób optymalizować czas pracy nad projektem.
 • Poznasz skuteczne metody i rozwiązania, dzięki którym możesz pracować mniej i zarabiać więcej, dzięki automatyzacji i optymalizacji każdego etapu projektowania. Jeśli do tej pory nie zarabiałeś wystarczająco i pracowałeś od rana do nocy, a nawet w weekendy, to, dzięki zastosowaniu wiedzy ze szkoleń, będziesz mógł nareszcie efektywnie pracować.
szkolenie dla projektantów wnętrz

Szkolenie dla projektantów wnętrz

Spis szkoleń w Akademii

 1. Jak stworzyć plan działania swojej firmy?
 2. Jak rozpisać w kalendarzu każdy projekt z podziałem na etapy?
 3. Jak tworzyć brief z wytycznymi klienta?
 4. Jak stworzyć szablon oferty dla klienta, dzięki której zyskasz setki godzin i mnóstwo zadowolonych klientów?
 5. Jak tworzyć konsultacje online?
 6. Jak  pozyskiwać partnerów do współpracy w branży?
 7. Jak tworzyć projekty wnętrz online dla klientów z Polski i z zagranicy?
 8. Jakie są sposoby darmowej promocji?
 9. Jak promować projekty na FB?
 10. Jak promować projekty na Instagramie?
 11. Jak robić nadzory?
 12. Jak budować zespół, jakich błędów nie popełniać?

Każde z tych szkoleń to pełnowymiarowe, wartościowe i kompleksowe szkolenie dla projektantów wnętrz.


Co zyskasz, przystępując teraz?

 • Dostaniesz dostęp do kursów, które nie są w stałej sprzedaży.
 • Zyskasz dostęp do e-booków i materiałów bonusowych.
 • W pakiecie VIP dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku z moim dodatkowym wsparciem, dodatkowymi, zamkniętymi spotkaniami na żywo i wiele więcej!
 • Za ułamek ceny pojedynczego szkolenia dla projektantów wnętrz, masz dostęp do kilkunastu szkoleń z dostępem na cały okres trwania abonamentu.

Kto najwięcej skorzysta z Akademii?

 • Projektanci wnętrz, którzy chcą się rozwijać
 • Osoby, które działają w branży, ale chcą być lepsze i skuteczniej działać. 
 • Projektanci, którzy chcą wzmocnić swoją markę i więcej zarabiać. 
 • Architekci szukających szybkich metod skutecznej pracy z klientem.
 • Osoby, które potrzebują regularnego wsparcia w nauce. 


Moje szkolenie dla projektantów wnętrz – co mówią kursanci?

„Moja największa zmiana po kursie o dokumentacji to szybkość wykonywania rysunków, moim błędem było ciągłe powtarzanie wymiarów. Rysunek jest teraz czytelny i mogę prościej sprawdzić, czy wszystko, co trzeba na nim się znajduje. Wykonawcom na pewno też ułatwia to sprawę. Zmieniłam całkowicie rysunki elektryki i pierwszy raz nie musiałam nic tłumaczyć na budowie. Trafiłam też na bardzo inteligentnych elektryków ? Kurs o meblach – bardzo pomocne okazało się materiałoznawstwo, chyba czegoś takiego najbardziej potrzebowałam- Twoja mapa myśli jest cudowna. Dziękuje! 

Monika Stankiewicz-Sipko 

„Na wstępie chciałam Ci podziękować za poprzedni kurs o błędach projektowych. Bardzo dużo pracy w niego włożyłaś, co było widać i myślę, że bardzo dużo osób z niego skorzysta, tym bardziej osoby, które dopiero zaczynają. Osobiście dla mnie większość informacji była oczywista, ze względu, że większość tych błędów kiedyś popełniłam, albo dla tego, że z części z nich po prostu zdawałam sobie sprawę. Natomiast, było kilka kwestii omawianych, które dały mi do myślenia, aby wpisać uwagi na projekcie. Czasami warto jest wróci do podstaw i sobie je przypomnieć, bo to pozwala spojrzeć nam na swoją drogę rozwoju, pokazuje, czego sami się nauczyliśmy, a gdzie mamy jeszcze braki lub na co warto zwrócić jeszcze uwagę w dalszej drodze do doskonalenia się.” 

Pozdrawiam serdecznie Katarzyna

audyt firmy


Co możesz zrobić w oczekiwaniu na kolejną edycję Akademii?

Już teraz możesz wykonać audyt swojej marki. Nie czekaj dłużej i stwórz bazę do efektywnego rozwoju Twojej marki!

Nie byłabym sobą, gdybym pozostawiła Cię z samym artykułem. Wierzę, że spotkamy się na pokładzie Akademii. Zatem powinnam zadbać o Twój rozwój od samego początku. Zapisując się na listę zainteresowanych nową edycją, masz okazję pobrać bezpłatne karty pracy wraz z checklistą do wykonania audytu swojej firmy. Daj znać jak Ci poszło!

Dowiedz się więcej i zapisz się na listę zainteresowanych nową edycją Akademii Przedsiębiorczego Architekta!

Nie odwlekaj swojego sukcesu na później!

tekst alternatywny
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial